0Shares

Korie Heyward nga Bristoli i Anglisë, e la bashkëshortin Jake Tolliver të shkonte në pushim me shokët në Malia të Greqisë. Por, me një kusht.

Nëna e një fëmijë e detyroi burrin të vishte një bluzë, ku ajo shihej së bashku me të bijën. Në të ishte mbishkrimi që tregon se ai nuk është beqar, transmeton Telegrafi.

“Largohu nga bashkëshorti im”

“Nëse mund ta lexoni këtë, atëherë jeni shumë afër ndaj ju lus të largoheni”, shkruan në bluzë, ku është fotografia e saj.

Bluza që duhej ta vishte në pushim

Në anën tjetër është imazhi saj së bashku me vajzën e vogël, për të treguar që ai është edhe prind.

“I dua vajzat e mia, i urrej të gjitha vajzat në Malia”, shkruan po ashtu aty. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)