LAJMI I FUNDIT:

Piloti polak i aeroplanit i propozon martesë partneres e cila punon si stjuardese – momentin emocionues e ndau me pasagjerët

Piloti polak i aeroplanit i propozon martesë partneres e cila punon si stjuardese – momentin emocionues e ndau me pasagjerët

Ky është momenti plot emocione, kur një pilot aeroplani i propozon martesë të dashurës së tij e cila punon me të si stjuardese.

Bëhet fjalë për Konrad Hanc i cili befasoi pasagjerët dhe ekuipazhin kur u prezantua në mikrofon, para se të gjunjëzohej dhe t’i propozonte martesë partneres, transmeton Telegrafi.


Pamjet janë realizuar brenda aeroplanit të aviokompanisë polake LOT Airlines që po fluturonte për Krakow, ku Hanc nuk hezitoi që momentin e tij të jetës ta ndajë me të tjerët.

“Sot është një person shumë i rëndësishëm në aeroplan. Pas një viti e gjysmë në këtë punë, takova personin më të mrekullueshëm që më ndryshoi jetën.

Me lot në sy ai thirri emrin e saj – Paula, të cilës ia bëri me dije se është personi më i shtrenjtë në jetën e tij.

Me të kuptuar se çfarë ndodhi, ajo vrapoi nga fundi i aeroplanit dhe e përqafoi me tërë forcën, duke i thënë “PO” propozimit të tij. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Fun
Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Fun
Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Fun
Mbi 2.8 milionë shikime - foshnja provon për herë të parë puren e patateve

Mbi 2.8 milionë shikime - foshnja provon për herë të parë puren e patateve

Fun
Pronari sulmohet nga çita e mbajtur në shtëpi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Pronari sulmohet nga çita e mbajtur në shtëpi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Fun
Askush nuk mund t'i rezistojë videos gazmore të tre britanikëve të dehur

Askush nuk mund t'i rezistojë videos gazmore të tre britanikëve të dehur

Fun
Kalo në kategori