LAJMI I FUNDIT:

Bluza

38 Artikuj

Bluza më e madhe në botë gjendet në Rumani

Bluza më e madhe në botë gjendet në Rumani

Interesante
Edhe një trend tjetër po rikthehet! Bluzat me mesazhe po vishen sërish

Edhe një trend tjetër po rikthehet! Bluzat me mesazhe po vishen sërish

Modë
Këtë gjë kurrë nuk e kemi parë: Si të bëni një bluzë për femra nga një këmishë mashkulli

Këtë gjë kurrë nuk e kemi parë: Si të bëni një bluzë për femra nga një këmishë mashkulli

Keshilla Modë
Zendaya bën ndryshimin drastik në pamje nga i cili mund të frymëzoheni edhe ju

Zendaya bën ndryshimin drastik në pamje nga i cili mund të frymëzoheni edhe ju

Psikoprofil
Bluzat në formë korseje janë një mega-hit: Janë të shkëlqyera me pantallona dhe mini-funde

Bluzat në formë korseje janë një mega-hit: Janë të shkëlqyera me pantallona dhe mini-funde

Keshilla Modë
Disa nga rrobat që ia vlen t’i blini më të mëdha

Disa nga rrobat që ia vlen t’i blini më të mëdha

Modë
Pse disa bluza dhe pulovra kanë një prerje V, nuk është vetëm një çështje mode…

Pse disa bluza dhe pulovra kanë një prerje V, nuk është vetëm një çështje mode…

Trend
Bluzë me lule për pranverë: Zbukuroni një kombinim të thjeshtë si Katie Holmes!

Bluzë me lule për pranverë: Zbukuroni një kombinim të thjeshtë si Katie Holmes!

Moda
Nuk keni tenja, por keni vërejtur vrima në trikon dhe bluzën tuaj? Ja pse shfaqen ato – “fajtorët” janë gjërat krejtësisht të papritura

Nuk keni tenja, por keni vërejtur vrima në trikon dhe bluzën tuaj? Ja pse shfaqen ato – “fajtorët” janë gjërat krejtësisht të papritura

Këshilla dhe ide
Truk i dobishëm: Çfarë të bëni kur bluza juaj e kuqe i bën me ngjyrë të brendshmet e bardha?

Truk i dobishëm: Çfarë të bëni kur bluza juaj e kuqe i bën me ngjyrë të brendshmet e bardha?

Bëje vet
Bluza sportive me fund, kombinim i rehatshëm dhe i këndshëm

Bluza sportive me fund, kombinim i rehatshëm dhe i këndshëm

Moda
Trendi kryesor dimëror: Ky model i bluzës në kohë rekord është bërë hit i vërtetë i modës

Trendi kryesor dimëror: Ky model i bluzës në kohë rekord është bërë hit i vërtetë i modës

Moda
Thjesht dhe me stil, shtatë modele bluzash që mund t’ju frymëzojë për festat e fundvitit

Thjesht dhe me stil, shtatë modele bluzash që mund t’ju frymëzojë për festat e fundvitit

Moda
Bluzat më të bukura të thjeshta verore

Bluzat më të bukura të thjeshta verore

Keshilla Modë
Rrobabanje të cilat mund t’i përdorni edhe si bluza

Rrobabanje të cilat mund t’i përdorni edhe si bluza

Keshilla Modë
Për një pamje më sensuale, si ta kombinoni bluzën më elegante të momentit!

Për një pamje më sensuale, si ta kombinoni bluzën më elegante të momentit!

Moda
Disa hile TikTok-u për të lidhur një bluzë të thjeshtë

Disa hile TikTok-u për të lidhur një bluzë të thjeshtë

Keshilla Modë
Favoriti sezonal i modës: Ky model i bluzës është pjesë kryesore për arritjen e veshjes glamuroze!

Favoriti sezonal i modës: Ky model i bluzës është pjesë kryesore për arritjen e veshjes glamuroze!

Modë
Të gjitha kostumet – pesë kombinime fantastike

Të gjitha kostumet – pesë kombinime fantastike

Keshilla Modë
Si ta veshim në punë dhe kudo, bluzën që duam më shumë!

Si ta veshim në punë dhe kudo, bluzën që duam më shumë!

Keshilla Modë
Si të vishni bluzat me bark përjashta pa rrezikuar të dukeni ‘vulgare’

Si të vishni bluzat me bark përjashta pa rrezikuar të dukeni ‘vulgare’

Keshilla Modë
Prezantuesja australiane e lajmeve kritikohet për bluzën që e kishte veshur (Foto)

Prezantuesja australiane e lajmeve kritikohet për bluzën që e kishte veshur (Foto)

Dështime
Bluzën me prerje në mes që e bleu përmes internetit, po i shfaqë më shumë trup se që duhet (Foto)

Bluzën me prerje në mes që e bleu përmes internetit, po i shfaqë më shumë trup se që duhet (Foto)

Dështime
Si të veshësh bluzat e shkurtra edhe gjatë vjeshtës? Na tregojnë yjet e modës

Si të veshësh bluzat e shkurtra edhe gjatë vjeshtës? Na tregojnë yjet e modës

Modë