0Shares

Agjenti i sulmuesit të Manchester Cityt, Mario Balotelli, thotë se klienti i tij do të mbetet te klubi pavarësisht lënies jashtë ekipit të parë së fundit.

Italiani nuk ka luajtur që kur u zëvendësua në disfatën 3-2 ndaj Manchester United më 9 dhjetor dhe vazhdimisht është lidhur me një largim në drejtim të Milanit. Megjithatë Mino Raiola ka qartësuar se nuk do të ketë largim të sulmuesit italian.

“Mario nuk do të largohet tash pasi nuk ka arsye ta ndryshojë ekipin. Ai nuk luan pasi ishte i sëmurë dhe sepse ka pasur diskutime me Mancinin. Megjithatë, situata është zgjidhur”, ka thënë Raiola për Corriere dello Sport. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)