Një video e një ushtari ukrainas që kërcen po bën xhiron në rrjetet sociale.

Reklama

Pamjet interesante e tregojnë ushtarin i cili hipi mbi një automjet ushtarak dhe po vallëzonte, transmeton Telegrafi.

Videoja që fillimisht thuhet të jetë shpërndarë nga kanali në Telegram i Andrii Tsaplienko u shpërnda edhe në rrjetin social Twitter nga llogaria UkraineWorld.

“Si mundet Ukraina të humbasë luftën me këtë disponim të ushtarëve tanë”, thuhet në mbishkrimin e videos. /Telegrafi/