LAJMI I FUNDIT:

Usher

32 Artikuj

Ishte vetëm 13-vjeç, Usher zbulon gjërat tronditëse që ai shihte gjatë kohës që jetonte me Diddy

Ishte vetëm 13-vjeç, Usher zbulon gjërat tronditëse që ai shihte gjatë kohës që jetonte me Diddy

Yjet
Usher pendohet për gjestin ndaj reperes Nicki Minaj në performancen e MTV Video Music Awards, kur e goditi në të pasme

Usher pendohet për gjestin ndaj reperes Nicki Minaj në performancen e MTV Video Music Awards, kur e goditi në të pasme

Muzikë
Usher njoftoi turneun “Past Present Future” për të promovuar albumin e tij të ardhshëm “Coming Home”

Usher njoftoi turneun “Past Present Future” për të promovuar albumin e tij të ardhshëm “Coming Home”

Yjet
Usher martohet me Jennifer Goicoechea në Las Vegas

Usher martohet me Jennifer Goicoechea në Las Vegas

Po Flitet
Modelja shqiptare, Xhesika Berberi ndjek nga afër performancën e Usher në Super Bowl

Modelja shqiptare, Xhesika Berberi ndjek nga afër performancën e Usher në Super Bowl

Yjet
“Imagjinoni që dikush të përqafon gruan tuaj kështu”, Usher kritikohet për afrimitetin me Alicia Keys në Super Bowl

“Imagjinoni që dikush të përqafon gruan tuaj kështu”, Usher kritikohet për afrimitetin me Alicia Keys në Super Bowl

Yjet
“U gjuajt në mënyrë të frikshme në ajër”, një fans i Usher merr vëmendje në Super Bowl – pyesin nëse është mirë

“U gjuajt në mënyrë të frikshme në ajër”, një fans i Usher merr vëmendje në Super Bowl – pyesin nëse është mirë

Yjet
Pse Usher mbante doreza gjatë performancës së tij në Super Bowl? Fansat kanë një teori

Pse Usher mbante doreza gjatë performancës së tij në Super Bowl? Fansat kanë një teori

Muzikë
Performancës fantastike të Usher në Super Bowl, iu bashkohet dhe Alicia Keys

Performancës fantastike të Usher në Super Bowl, iu bashkohet dhe Alicia Keys

Yjet
“Super Bowl 2024”: Kush do t’i bashkohet Usher në skenë?

“Super Bowl 2024”: Kush do t’i bashkohet Usher në skenë?

Muzikë
Vlera neto e Usher: Sa i pasur është këngëtari që do të performojë në Super Bowl 2024?

Vlera neto e Usher: Sa i pasur është këngëtari që do të performojë në Super Bowl 2024?

Yjet
Kush është Jennifer ‘Jenn’ Goicoechea, e dashura aktuale e Usher?

Kush është Jennifer ‘Jenn’ Goicoechea, e dashura aktuale e Usher?

Yjet
Usher do të performojë në “Super Bowl 2024”

Usher do të performojë në “Super Bowl 2024”

Muzikë
Fansat e xhiruan dhe e thirrën, Katy Perryt nuk i pëlqente të kishte vëmendje në Dubrovnik

Fansat e xhiruan dhe e thirrën, Katy Perryt nuk i pëlqente të kishte vëmendje në Dubrovnik

Po Flitet
Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë pushimet në Kroaci – shoqërohen nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë pushimet në Kroaci – shoqërohen nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher

Yjet