LAJMI I FUNDIT:

Modelja shqiptare, Xhesika Berberi ndjek nga afër performancën e Usher në Super Bowl

Modelja shqiptare, Xhesika Berberi ndjek nga afër performancën e Usher në Super Bowl
Foto: Screenshot/Instagram

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi, ka ndjekur nga afër performancën e Usher në “Super Boël 2024”.

Ajo ka ndarë disa pamje në Instagram, aty ku numëron afro 200 mijë njerëz.

Bukuroshja, e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, duket se është argëtuar tejet shumë në këtë shfaqje.


Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta është veshur me një kostum të ngushtë ngjyrë gri, i cili ia vë në pah linjat trupore.

"Imagjinoni që dikush të përqafon gruan tuaj kështu", Usher kritikohet për afrimitetin me Alicia Keys në Super Bowl
Lexo po ashtu "Imagjinoni që dikush të përqafon gruan tuaj kështu", Usher kritikohet për afrimitetin me Alicia Keys në Super Bowl

Ish-Miss Shqipëria ka qenë e shoqëruar nga influencuesja e famshme, Sofia Harmanda.


Xhesika ndërkohë rikthehet herë pas here në Shqipëri, për të qenë më afër familjes e shoqërisë, por edhe për projekte.

Kujtojmë që Berberi u shpall ‘Miss Universe Albania’ në vitin 2011. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Kalo në kategori