LAJMI I FUNDIT:

Pse Usher mbante doreza gjatë performancës së tij në Super Bowl? Fansat kanë një teori

Pse Usher mbante doreza gjatë performancës së tij në Super Bowl? Fansat kanë një teori
Usher

Usher performoi në pjesën e parë të “Super Bowl” dhe fansat vunë re një detaj interesant që ndezi një debat në internet.

Ndonëse gjatë performancës ndërroi rrobat disa herë, madje në një moment hoqi edhe këmishën, Usher kishte veshur doreza gjatë gjithë kohës.

Ka pasur teori të ndryshme se përse i ka veshur dhe fansat e tij besojnë se ka pasur një arsye të veçantë për këtë.


Usher

Përkatësisht, në prag të performancës së tij në “Super Bowl”, Usher zbuloi për fansat se çfarë mund të presin nga ky shou.

Të gjitha lajmet nga Usher
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Usher

Një dedikim për Michael Jackson?

Për shkak të kësaj deklarate, fansat janë të bindur se Usher i ka veshur dorezat si një nderim për Michael Jackson.

Këngëtari ndërroi disa palë doreza gjatë performancës, dhe njëra prej tyre ishte një dorezë e bardhë dhe vezulluese, e ngjashme me atë që mbante Michael Jackson.

Usher

Ylli i ndjerë i popit shpesh dilte në skenë me vetëm një dorezë të bardhë dhe fansat shkruajnë se Usher i bëri homazhe Jackson me këtë.

Disa madje shkruan se si vunë re që Usher kishte lëvizje të ngjashme kërcimi me Jackson gjatë performancës së tij.

Michael Jackson

Kujtojmë se Jackson performoi në pjesën e parë të “Super Bowl” në 1993 dhe kështu vendosi standardin për ata që erdhën pas tij.

Ajo performancë u emërua si një nga më të mirat në historinë e NFL. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Gruaja e Kanye West, Bianca Censori nuk i lë asgjë imagjinatës, ndërsa çifti darkon në Los Angeles

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori nuk i lë asgjë imagjinatës, ndërsa çifti darkon në Los Angeles

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
Luana Vjollca tregon format atraktive me një fustan të shkurtë, në fotografitë e publikuara në Instagram

Luana Vjollca tregon format atraktive me një fustan të shkurtë, në fotografitë e publikuara në Instagram

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Magazina
Kim Kardashian mahnit me një ansambël të kuq, teksa merr pjesë në dasmën të njeriut më të pasur të Indisë në Mumbai

Kim Kardashian mahnit me një ansambël të kuq, teksa merr pjesë në dasmën të njeriut më të pasur të Indisë në Mumbai

Magazina
Kalo në kategori