LAJMI I FUNDIT:

“Super Bowl 2024”: Kush do t’i bashkohet Usher në skenë?

“Super Bowl 2024”: Kush do t’i bashkohet Usher në skenë?
Usher në "Super Bowl 2024"

“Super Bowl 2024” do të zhvillohet sonte (e diel) në Nevada dhe Usher është performuesi kryesor.

Megjithatë, ka zëra se kush mund t’i bashkohet atij në skenë gjatë pjesës së parë.

Ludacris, Lil Jon dhe Alicia Keys janë spekuluar të gjithë për të befasuar fansat, megjithëse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar pjesëmarrjen.


“Super Bowl 2024”

Po ashtu, Justin Bieber ka mbërritur në Las Vegas dhe shumë shpresojnë se ai do t’i bashkohet Usher gjatë performancës.

Justin mbërriti me Kim Kardashian, Khloe Kardashian dhe Kendall Jenner, shoqja më e mirë e gruas së tij, Hailey.

Vlera neto e Usher: Sa i pasur është këngëtari që do të performojë në Super Bowl 2024?
Lexo po ashtu Vlera neto e Usher: Sa i pasur është këngëtari që do të performojë në Super Bowl 2024?

Këngëtari ka bërë një pauzë nga skena vitet e fundit, por i habiti fansat më 1 shkurt kur performoi hitet e tij në klubin e Drake’s Toronto të quajtur “History”.

Usher

Dhe tani mund të presim që Bieber të performojë në pjesën e parë të “Super Bowl” me ftesë të Usher, i cili u shpall si interpretues në këtë ngjarje sportive në shtator 2023.

“Padyshim që kam kaluar nëpër shumë ide se me kë do të doja ta ndaja këtë moment dhe ndihem sikur njerëzit që do ta ndajnë atë meritojnë po aq shumë njohje për atë që po bëjnë në karrierën e tyre – nëse kemi punuar së bashku apo kemi pasur momentet e tyre të rëndësishme”, u tha Usher gazetarëve dhe la të kuptohet se mund të ketë më shumë se një të ftuar special.

Usher

Mund ta ndiqni “Super Bowl LVIII” në një transmetim të drejtpërdrejtë televiziv në kanalin Arena Sport 1 nga ora 00:30. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Rita Ora ndërron katër veshje brenda ditës dhe duket tejet tërheqëse në Romë

Rita Ora ndërron katër veshje brenda ditës dhe duket tejet tërheqëse në Romë

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Magazina
“Duket i sëmurë” - fansat janë të shqetësuar për Drake për shkak të pamjes së tij

“Duket i sëmurë” - fansat janë të shqetësuar për Drake për shkak të pamjes së tij

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Kalo në kategori