LAJMI I FUNDIT:

Performancës fantastike të Usher në Super Bowl, iu bashkohet dhe Alicia Keys

Performancës fantastike të Usher në Super Bowl, iu bashkohet dhe Alicia Keys

Fansat u çmendën mbrëmë pasi panë Usher duke performuar me Alicia Keys gjatë pjesës së të tyre “të nxehtë” të pjesës së parë të Super Bowl.

Ikona 45-vjeçare e R&B performoi hitet e tij dekadash përpara një turme të listës A që përfshinte superyjet e tjerë të muzikës Taylor Swift, Beyonce, Jay-Z, Lady Gaga dhe madje edhe legjendën e Beatles, Paul McCartney.

E martuara Alicia Keys, 43 vjeçe, u shfaq fillimisht në pianon e saj të kuqe të, përpara duetit të saj të zjarrtë me Usher, shkruan DailyMail.


Ajo shkëlqente me kostumin e saj të kuq që ishte zbukuruar me temina. Pamja paraqiste një bluzë të pastër dhe mëngë, ndërsa përfshinte një mes të kuq të errët në stilin e korsesë.

Usher, i cili kishte veshur një dorezë të vetme me xhevahire, ndoshta si një nderim për Michael Jackson, dukej e dashur dhe i mbështjellë krahët rreth belit të saj.

Alicia shkëlqeu solo me këngën e saj “Ain’t Got You”, e cila shërbeu si prezantim i saj, përpara se Usher t’i bashkohej asaj për duetin e tyre “My Boo”.

Ajo u largua nga pianoja dhe u vërsul rreth skenës, teksa ajo dhe drejtuesi i titullit shkëmbenin vargje në melodinë romantike.

Usher po festonte 20 vjetorin e albumit të tij më të qëndrueshëm, “Confessions”, i cili mori një thirrje nga Jermaine Dupri përpara seksionit tjetër të shfaqjes skenike. /Telegrafi/

Performancën mund ta shikoni këtu

Në trend Magazina

Më shumë
Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të pandashëm: Dyshja vazhdojnë pushimet e tyre të ëmbla

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të pandashëm: Dyshja vazhdojnë pushimet e tyre të ëmbla

Magazina
Beatrix Ramosaj shkëlqen në bikini: Një pamje joshëse dhe fantastike

Beatrix Ramosaj shkëlqen në bikini: Një pamje joshëse dhe fantastike

Magazina
Ka kushtuar mbi 600 milionë dollarë - dasma e shumëpërfolur e djalit të miliarderit indian ku të ftuar janë shumë VIP

Ka kushtuar mbi 600 milionë dollarë - dasma e shumëpërfolur e djalit të miliarderit indian ku të ftuar janë shumë VIP

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Selena Gomez dhe Benny Blanco zbulojnë shumë detaje nga lidhja e tyre, përmes një kuizi në TikTok

Selena Gomez dhe Benny Blanco zbulojnë shumë detaje nga lidhja e tyre, përmes një kuizi në TikTok

Magazina
Kalo në kategori