LAJMI I FUNDIT:

Usher njoftoi turneun “Past Present Future” për të promovuar albumin e tij të ardhshëm “Coming Home”

Usher njoftoi turneun “Past Present Future” për të promovuar albumin e tij të ardhshëm “Coming Home”

Usher dha një lajm të madh përpara performancës së tij të pjesës së parë në Super Bowl LVIII në Las Vegas këtë fundjavë.

45-vjeçari njoftoi turneun e tij “Past Present Future” në mbështetje të albumit të tij të ri “Coming Home”, i cili do të publikohet të premten.

Tani paraqitja e Usher, gjatë ndeshjes së Kampionatit NFL midis “Kansas City Chiefs” dhe “San Francisco 49ers” është kthyer në një performancë të tipit promo për albumin dhe turneun e ri, shkruan DailyMail.


“Coming Home” është albumi i nëntë në studio i këngëtarit dhe ai e përshkroi atë si një ‘letër dashurie… për trashëgiminë e karrierës sime’, raportoi USA Today.

Turneu i ardhshëm do të ndalojë në 24 arena duke filluar në Uashington DC në gusht dhe duke përfunduar në Chicago në tetor.

Usher së fundi përfundoi rezidencën e tij dyvjeçare në My Way Las Vegas pas të 100-të në dhjetor dhe fansat dëshironin shumë që ai të bënte turne në vend përsëri.

“Vegas ka ofruar një mundësi për të festuar të kaluarën dhe për të festuar rekordet, numrin 1, lidhjen me audiencën, argëtimin,” tha Usher për USA TODAY në nëntor.

“Dhe më pas momenti i Super Bowl ofron jo vetëm këtë, por më pas një vazhdim në kapitullin tjetër” – tha ai, duke treguar për albumin e tij të ardhshëm “Coming Home”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Rita Ora ndërron katër veshje brenda ditës dhe duket tejet tërheqëse në Romë

Rita Ora ndërron katër veshje brenda ditës dhe duket tejet tërheqëse në Romë

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Magazina
“Duket i sëmurë” - fansat janë të shqetësuar për Drake për shkak të pamjes së tij

“Duket i sëmurë” - fansat janë të shqetësuar për Drake për shkak të pamjes së tij

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Kalo në kategori