LAJMI I FUNDIT:

Usher pendohet për gjestin ndaj reperes Nicki Minaj në performancen e MTV Video Music Awards, kur e goditi në të pasme

Usher pendohet për gjestin ndaj reperes Nicki Minaj në performancen e MTV Video Music Awards, kur e goditi në të pasme
Foto:DailyMail

Këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur amerikan, Usher, ka thënë së fundmi se është penduar ndaj një gjesti që kishte bërë kundrejt koleges së tij Nicki Minaj, gjatë një performance në vitin 2014 në MTV Video Music Awards.

Usher kishte ndarë skenën me reperen amerikane në eventin muzikor, derisa gjatë performancës e kishte goditur në të pasme, shkruan DailyMail.

Duke kujtuar pikërisht këtë performancë, Usher tha gjatë një episodi në “The Breakfast Club” se ishte penduar për veprimin.


“Ishte vetëm një moment argëtues dhe meqë ra fjala, isha unë që luaja basin tim”, shpjegoi 45-vjeçari njëherësh fitues tetë herë i çmimeve Grammy.

“Nuk duhej ta kisha goditur në prapanicë. Nuk duhej ta kisha bërë këtë veprim”, u shpreh Usher.

Ky moment në VMAs midis dy artistëve ka ri-qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale duke zgjuar vëmendjen e përdoruesve.

Videoja gjithashtu u shpërnda nga reperi Boosie Badazz, derisa potencoi se Nicki Minaj ishte ndjerë në siklet pas këtij momenti.

“A e keni parë kur Usher goditi Nicki Minaj në prapanicë”, pyeti reperi 41-vjeçar përdoruesit në rrjetet sociale.

“Do t’iu tregojë këtë. Nicki Minaj e shikoi Usherin në atë mënyrë sikur donte ta pyeste ‘mos je çmenduar’”, shkroi reperi Boosie Badazz.

Sipas tij, reperja amerikane ishte kapur tërësisht në befasi pasi siç duket gjithçka ishte paplanifikuar.

Kujtojmë, se Usher ka performuar së fundmi në ceremoninë hapëse të Super Bowl, njëherësh eventi sportiv më i ndjekur në SHBA. Këngëtari amerikan ndau skenën me një numër artistësh ikonik përfshirë edhe këngëtaren e njohur Alicia Keys. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Kalo në kategori