LAJMI I FUNDIT:
Toni Kroos

Toni Kroos

434 Artikuj

Info

Toni Kroos është futbollist gjerman i lindur më 4 janar 1990.

Gjiganti evropian kontakton përfaqësuesit e Toni Kroosit, synohet transferimi i gjermanit në verë

Gjiganti evropian kontakton përfaqësuesit e Toni Kroosit, synohet transferimi i gjermanit në verë

La Liga
Momente gazmore nga Toni Kroos – një mi u fut në shtëpinë e tij dhe gruaja regjistroi gjithçka çfarë ndodhi

Momente gazmore nga Toni Kroos – një mi u fut në shtëpinë e tij dhe gruaja regjistroi gjithçka çfarë ndodhi

La Liga
Real Madrid tregon se di të fitojë edhe pa Bellingham, mposhtin Valencian me rezultat të thellë

Real Madrid tregon se di të fitojë edhe pa Bellingham, mposhtin Valencian me rezultat të thellë

La Liga
Dy top klubet angleze po ëndërrojnë nënshkrimin me Toni Kroos

Dy top klubet angleze po ëndërrojnë nënshkrimin me Toni Kroos

Premier League
Reagimi i Toni Kroos pas golit të Bellingham është bërë viral në internet

Reagimi i Toni Kroos pas golit të Bellingham është bërë viral në internet

La Liga
Lojtarët e Barcelonës dhe Real Madridit që e dinë se çfarë do të thotë të shënosh gol në El Clasico

Lojtarët e Barcelonës dhe Real Madridit që e dinë se çfarë do të thotë të shënosh gol në El Clasico

La Liga
Ancelotti ndan mendjen për formacionin titullarë në El Clasico – Camavinga i sakrifikuari

Ancelotti ndan mendjen për formacionin titullarë në El Clasico – Camavinga i sakrifikuari

La Liga
Kroos zbulon se çfarë e ndaloi Rudigerin ‘ta përplaste’ Ramosin

Kroos zbulon se çfarë e ndaloi Rudigerin ‘ta përplaste’ Ramosin

La Liga
Bordi i Real Madridit i nervozuar me disa vendime që Ancelotti i mori në ndeshjen ndaj Sevillas

Bordi i Real Madridit i nervozuar me disa vendime që Ancelotti i mori në ndeshjen ndaj Sevillas

La Liga
Luka Modric nuk përjashton mundësinë e largimit nga Real Madrid

Luka Modric nuk përjashton mundësinë e largimit nga Real Madrid

Ndërkombëtare
Man City planifikon një lëvizje shokuese për yllin e Real Madridit verën e ardhshme

Man City planifikon një lëvizje shokuese për yllin e Real Madridit verën e ardhshme

Premier League
Lojtarët dhe trajneri i Real Madridit pajisen me makinat e reja elektrike BMW

Lojtarët dhe trajneri i Real Madridit pajisen me makinat e reja elektrike BMW

La Liga
E ardhmja e Toni Kroos, Real Madridi tanimë ka marrë një vendim për gjermanin

E ardhmja e Toni Kroos, Real Madridi tanimë ka marrë një vendim për gjermanin

La Liga
Real Madridi i tregon Gironas se kush është ‘mbreti’ në La Liga

Real Madridi i tregon Gironas se kush është ‘mbreti’ në La Liga

La Liga
Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

La Liga
Real Madridi ngushton epërsinë e Atleticos – super gol nga Kroos

Real Madridi ngushton epërsinë e Atleticos – super gol nga Kroos

La Liga
“Gjithçka sillet rreth parave”, Kroos godet përsëri Arabinë Saudite

“Gjithçka sillet rreth parave”, Kroos godet përsëri Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Ancelotti pati një ‘bisedë speciale’ me Kroos dhe Modric, u shpjegoi rolin e tyre të ri

Ancelotti pati një ‘bisedë speciale’ me Kroos dhe Modric, u shpjegoi rolin e tyre të ri

La Liga
“E turpshme”, Kroos godet ashpër Gabri Veigan pasi ka pranuar transferimin në Arabinë Saudite

“E turpshme”, Kroos godet ashpër Gabri Veigan pasi ka pranuar transferimin në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Reagimi mahnitës i Bellingham për asistimin e Kroos te Vinicius kundër Juventusit është kapur në kamera

Reagimi mahnitës i Bellingham për asistimin e Kroos te Vinicius kundër Juventusit është kapur në kamera

La Liga
“Kemi mesfushën më të mirë në botë”, ylli i Real Madridi jep deklaratën e madhe

“Kemi mesfushën më të mirë në botë”, ylli i Real Madridi jep deklaratën e madhe

La Liga
Nga Spanja raportojnë se Ancelotti u ka kumtuar një lajm të hidhur Modricit dhe Kroosit

Nga Spanja raportojnë se Ancelotti u ka kumtuar një lajm të hidhur Modricit dhe Kroosit

La Liga
“Kërkon këshilla, të tjerët mendojnë se tashmë janë shumë të mirë”, Kroos flet gjerë dhe gjatë për Arda Gulerin

“Kërkon këshilla, të tjerët mendojnë se tashmë janë shumë të mirë”, Kroos flet gjerë dhe gjatë për Arda Gulerin

La Liga
Toni Kroos vendos objektivin kryesor për atë që mund të jetë sezoni i tij i fundit te Real Madridi

Toni Kroos vendos objektivin kryesor për atë që mund të jetë sezoni i tij i fundit te Real Madridi

La Liga