LAJMI I FUNDIT:
TikTok

TikTok

716 Artikuj

Arta Nitaj sërish me vallëzim në TikTok, vë në pah pjesën e pasme

Arta Nitaj sërish me vallëzim në TikTok, vë në pah pjesën e pasme

Yjet
Jason Derulo ha 22 hamburgerë në transmetim direkt për të festuar arritjen e 22 milionë ndjekësve në TikTok

Jason Derulo ha 22 hamburgerë në transmetim direkt për të festuar arritjen e 22 milionë ndjekësve në TikTok

Yjet
Vlera e TikTok arrin në 100 miliardë dollarë!

Vlera e TikTok arrin në 100 miliardë dollarë!

Internet
Arta Nitaj sjell vallëzim atraktiv në TikTok, vë në pah linjat trupore

Arta Nitaj sjell vallëzim atraktiv në TikTok, vë në pah linjat trupore

Yjet
Përdoruesi i TikTok e pastron kompjuterin, brenda tij gjen shumë insekte dhe shumë pluhur

Përdoruesi i TikTok e pastron kompjuterin, brenda tij gjen shumë insekte dhe shumë pluhur

Fun Lajme
Kejvina Kthella me vallëzim atraktiv në TikTok

Kejvina Kthella me vallëzim atraktiv në TikTok

Yjet
Aplikacioni atraktiv për rikthimin e ikonave të vjetra në iPhone

Aplikacioni atraktiv për rikthimin e ikonave të vjetra në iPhone

Geek
Jennifer Lopez dhe Jimmy Fallon argëtohen me sfidat e vallëzimit në TikTok

Jennifer Lopez dhe Jimmy Fallon argëtohen me sfidat e vallëzimit në TikTok

Yjet
‘Luftë në mes të përdoruesve të YouTube dhe TikTok’, indianët e ‘rrëzojnë përtokë’ vlerësimin e TikTok në Google Play Store

‘Luftë në mes të përdoruesve të YouTube dhe TikTok’, indianët e ‘rrëzojnë përtokë’ vlerësimin e TikTok në Google Play Store

Aplikacione
Kjo video virale në TikTok tregon se si të përdorni spageti për të krijuar zgjatime thonjsh

Kjo video virale në TikTok tregon se si të përdorni spageti për të krijuar zgjatime thonjsh

Manikyr dhe pedikyr
TikTok e ktheu një skenë nga seriali “La Casa de Papel” në një hile bukurie

TikTok e ktheu një skenë nga seriali “La Casa de Papel” në një hile bukurie

Flokë dhe stil
Autoritetet holandeze po hetojnë nëse TikTok i ka shkelur rregullat e privatësisë

Autoritetet holandeze po hetojnë nëse TikTok i ka shkelur rregullat e privatësisë

Internet
TikTok është shkarkuar në nivel global më se dy miliardë herë

TikTok është shkarkuar në nivel global më se dy miliardë herë

Internet
Jeni gati për printin më popullor të momentit?

Jeni gati për printin më popullor të momentit?

Modë
Kënga “Toosie Slide” e Drake thyen rekord në TikTok

Kënga “Toosie Slide” e Drake thyen rekord në TikTok

Muzikë
Gjyshi që u bë yll i TikTok, pa e kuptuar një gjë të tillë

Gjyshi që u bë yll i TikTok, pa e kuptuar një gjë të tillë

Fun Lajme
TikTok zoton 375 milionë dollarë kundër COVID-19

TikTok zoton 375 milionë dollarë kundër COVID-19

Lajme Teknologji
Për ju që i pëlqeni dredhat pa nxehtësi, ky tutorial i shkëlqyer në TikTok është ajo që po kërkoni

Për ju që i pëlqeni dredhat pa nxehtësi, ky tutorial i shkëlqyer në TikTok është ajo që po kërkoni

Flokë dhe stil
Anxhelina Hadërgjonaj me vallëzim atraktiv në TikTok, vë në pah linjat trupore

Anxhelina Hadërgjonaj me vallëzim atraktiv në TikTok, vë në pah linjat trupore

Yjet
YouTube po punon në rivalin e TikTok të quajtur Shorts

YouTube po punon në rivalin e TikTok të quajtur Shorts

Internet
‘TikTok’ i ndihmon Melindës të kalojë kohën në karantinë, sjell video atraktive duke vënë në fokus të pasmet

‘TikTok’ i ndihmon Melindës të kalojë kohën në karantinë, sjell video atraktive duke vënë në fokus të pasmet

Yjet
Vallëzimi i një babai me të bijtë e tij të rritur u popullarizua shumë në TikTok, koreografia e ngjashme po përdoret edhe nga fëmijë të tjetër më etërit e tyre

Vallëzimi i një babai me të bijtë e tij të rritur u popullarizua shumë në TikTok, koreografia e ngjashme po përdoret edhe nga fëmijë të tjetër më etërit e tyre

Interesante
TikTok është duke u kthyer ngadalë në një platformë që shfrytëzohet për njoftime dhe takime

TikTok është duke u kthyer ngadalë në një platformë që shfrytëzohet për njoftime dhe takime

Internet
Si të fitoni para ndërsa flini

Si të fitoni para ndërsa flini

Interesante