‘Shndërrimi’ i një gruaje ka ndarë njerëzit në dy grupe në internet – me shumë që sugjerojnë se transformimi tronditës dramatik nuk është real.

Infulencerja Valeria Voronina, që mendohet të jetë nga Rusia, ndau videon e saj ekstreme të ndryshimit në TikTok muajin e kaluar, e cila që atëherë ka grumbulluar më shumë se 31.4 milionë shikime.

Valeria kalon nga një grua me hundë të madhe, të njomë, me dhëmbë të verdhë në një modele joshëse të Instagramit gjatë videos.

Sidoqoftë, ndërsa disa ishin të impresionuar me transformimin kozmetik, të tjerët këmbëngulën se nuk ishte i njëjti person, ose se Valeria e kishte edituar fytyrën e saj “të parë” për t’u dukur më drastike sesa ishte në të vërtetë.

Një person shkroi: “Kjo është arsyeja pse nuk u besoj grave”. Një tjetër tha: ‘Nuk është i njëjti person sepse shikoni hundën e tyre”. Sidoqoftë, një tretë këmbënguli: “Është i njëjti person. Mund ta dalloni nga rreshti i poshtëm i dhëmbëve. Grim i mrekullueshëm”.

@voronina_valeria_

Ответ пользователю @heyitsmiicch Are u sure?😏 #transitiontrends #transformation #beforeandafter #fyp #foryou #heymscarter #makeup

♬ original sound – bury a friend, trytowakeup

Ndërsa disa nga videot e Valerias duket se janë të edituar shumë, fansat ende nuk mund ta kapërcejnë ndryshimin që mund të bëjë buzëkuqi i saj i guximshëm dhe pamja e rëndë e grimit të syve. /Telegrafi/