Pasi kaluam në thelb dy vitet e fundit në aplikacion, menduam se dinim gjithçka që mund të dinim për atë që po ndodhte në TikTok.

Por kohët e fundit një trend specifik ka marrë hov: sozitë e të famshmëve.

Dhe tani, përdoruesit kanë gjetur sozinë e Margot Robbie.

TikTok ka zbuluar sozinë e Jennifer Aniston TikTok ka zbuluar sozinë e Jennifer Aniston

Filloi me binjaken e fytyrës së Jennifer Aniston, pastaj të Taylor Swift, dhe tani njerëzit mendojnë se kanë gjetur sozinë e Margot Robbiet në TikTok.

Njerëzit nuk mund të besojnë se kjo përdoruese e TikTok nuk është Taylor Swift Njerëzit nuk mund të besojnë se kjo përdoruese e TikTok nuk është Taylor Swift

Përdoruesit e TikTok kanë gjetur një përdoruese me qendër në Londër, të quajtur Robyn, dhe ndërsa ajo ka qenë e zënë me postimin e përmbajtjes normale jo të lidhur me Margot Robbie, njerëzit shpejt vërshuan komentet duke i thënë asaj se ajo duket si Robbie.

Reklama

Në një video në të cilën Robyn bën shaka se është e çuditshme në Instagram, një person komentoi, “Në rregull, Margot Robbie”, ndërsa dikush tjetër tha “Ju mund të jeni vajza e Margot Robbie”.

Reklama
@robbbyricch

Candid #fyp

♬ Kiss Me More (feat. SZA) – Doja Cat

Ndërkohë në një video tjetër një person komentoi, “Dukesh si Margot Robbie”, për të cilën një tjetër fans replikoi, “Ajo e di. Është komenti kryesor në të gjitha videot e saj”. /Telegrafi/