Ashley Graham u zhvesh në të brendshme për të treguar barkun e rrumbullakosur një video të re pozitive rreth trupin në TikTok dje (e hënë).

Vetëm dy javë pasi njoftoi se po pret fëmijën e saj të dytë me burrin Justin Ervin, modelja 33 vjeçare shpërndau një video të saj duke interpretuar fjalët e një gruaje që thotë: “Ti dukesh mirë. Mos ndrysho”.

“Dhe pohimi i sotëm është…”, mbishkroi ajo pamjet e vetes në oborrin e saj të pasmë duke pozuar, duke bërë një numër pozash dhe vallëzimesh të ndryshme.

@theashleygraham

and today’s affirmation is…

♬ you look good – a hot girl

Në një moment, ajo madje largoi veshjen e poshtme për t’i dhënë ndjekësve të saj një pamje nga afër të barkut të saj.

Në fillim të këtij muaji, ajo njoftoi shtatzëninë e sajn ë Instagram me një foto të shkrepur nga burri, teksa pozonte e zhveshur vetëm me një këmishë mbi. /Telegrafi/