LAJMI I FUNDIT:
Son Heung-min

Son Heung-min

120 Artikuj

Real Madridi mund të vendos të futet në garë për Son Heung-min

Real Madridi mund të vendos të futet në garë për Son Heung-min

Premier League
Klopp nuk pajtohet me vendimin e VAR: Goli i Son ishte pozitë jashtë loje

Klopp nuk pajtohet me vendimin e VAR: Goli i Son ishte pozitë jashtë loje

Premier League
Kramaric po i befason të gjithë – kroati është më i mirë se Lukaku, Ronaldo dhe Ibrahimovic

Kramaric po i befason të gjithë – kroati është më i mirë se Lukaku, Ronaldo dhe Ibrahimovic

Ndërkombëtare
Tottenham 2-0 Arsenal, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Tottenham 2-0 Arsenal, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Vazhdon ‘fundosja’ e Arsenalit – Tottenhami fiton me golat e Son e Kanes në derbin londinez

Vazhdon ‘fundosja’ e Arsenalit – Tottenhami fiton me golat e Son e Kanes në derbin londinez

Premier League
Renditen treshet më të mira sulmuese të Ligës Premier – Prinë treshja e Liverpoolit

Renditen treshet më të mira sulmuese të Ligës Premier – Prinë treshja e Liverpoolit

Premier League
Renditen 11 nominimet për çmimin ‘Puskas’ – kush e meriton të fitojë trofeun e golit të vitit

Renditen 11 nominimet për çmimin ‘Puskas’ – kush e meriton të fitojë trofeun e golit të vitit

Ndërkombëtare
Të nominuarit për golin e vitit ‘Puskas’

Të nominuarit për golin e vitit ‘Puskas’

Ndërkombëtare
Ibrahimovic është statistikisht lojtari i dytë më i mirë në Evropë në këtë sezon

Ibrahimovic është statistikisht lojtari i dytë më i mirë në Evropë në këtë sezon

Ndërkombëtare
Zbulohet lista me 20 dyshet më produktive në histori të Ligës Premier

Zbulohet lista me 20 dyshet më produktive në histori të Ligës Premier

Premier League
Shqetësime te Tottenhami: Heung-min Son i frikësuar nga coronavirusi gjatë stërvitjeve të Korea e Jugut

Shqetësime te Tottenhami: Heung-min Son i frikësuar nga coronavirusi gjatë stërvitjeve të Korea e Jugut

Premier League
Heung-min Son befason të gjithë, nuk e konsideron veten si njërin nga lojtarët më të mirë të Ligës Premier

Heung-min Son befason të gjithë, nuk e konsideron veten si njërin nga lojtarët më të mirë të Ligës Premier

Premier League
Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Incizimet e reja tregojnë shprehjen e pakënaqësisë së De Geas ndaj Luke Shaw gjatë humbjes nga Tottenhami

Incizimet e reja tregojnë shprehjen e pakënaqësisë së De Geas ndaj Luke Shaw gjatë humbjes nga Tottenhami

Premier League
Shkëlqeu Son: United 1-6 Tottenham, notat e lojtarëve

Shkëlqeu Son: United 1-6 Tottenham, notat e lojtarëve

Premier League
Tottenhami shkatërron Unitedin në Old Trafford – Djajtë e Kuq pësuan gjashtë gola në shtëpi

Tottenhami shkatërron Unitedin në Old Trafford – Djajtë e Kuq pësuan gjashtë gola në shtëpi

Premier League
Tottenhami po turpëron Unitedin në Old Trafford – mbyllet pjesa e parë

Tottenhami po turpëron Unitedin në Old Trafford – mbyllet pjesa e parë

Premier League
Zbulohet lista e 20 lojtarëve më të vlefshëm në Ligën Premier – Sterling i pari, Salah i pesti dhe Pogba i dhjeti

Zbulohet lista e 20 lojtarëve më të vlefshëm në Ligën Premier – Sterling i pari, Salah i pesti dhe Pogba i dhjeti

Premier League
Valmir Nafiu i Shkëndijës flet për shoqërinë e tij me Heung Min Son të Tottenham, ata dikur luanin bashkë te Hamburgu

Valmir Nafiu i Shkëndijës flet për shoqërinë e tij me Heung Min Son të Tottenham, ata dikur luanin bashkë te Hamburgu

Premier League
Nuk ka mrekulli në Shkup – Shkëndija luan mirë, por eliminohet nga Tottenham

Nuk ka mrekulli në Shkup – Shkëndija luan mirë, por eliminohet nga Tottenham

Liga e Evropës
Jo vetëm në fushë, Son dhe Lloris u përplasen edhe në zhveshtore – Tottenham publikon pamjet nga zënka mes dy yjeve të skuadrës

Jo vetëm në fushë, Son dhe Lloris u përplasen edhe në zhveshtore – Tottenham publikon pamjet nga zënka mes dy yjeve të skuadrës

Premier League
Son-Heung Min rrëfen arsyen pse nuk do të martohet deri në fund të karrierës

Son-Heung Min rrëfen arsyen pse nuk do të martohet deri në fund të karrierës

Yjet
Londra ‘e bardhë’: Tottenhami fiton derbin lokal ndaj Arsenalit

Londra ‘e bardhë’: Tottenhami fiton derbin lokal ndaj Arsenalit

Premier League
Son zbeh super golin e Lacazettes në derbin Tottenham – Arsenal, gabim trashanik nga Luiz

Son zbeh super golin e Lacazettes në derbin Tottenham – Arsenal, gabim trashanik nga Luiz

Premier League