LAJMI I FUNDIT:

Shqetësime te Tottenhami: Heung-min Son i frikësuar nga coronavirusi gjatë stërvitjeve të Korea e Jugut

Shqetësime te Tottenhami: Heung-min Son i frikësuar nga coronavirusi gjatë stërvitjeve të Korea e Jugut

Është duke u raportuar se Heung-min Son është i frikësuar nga coronavirusi, derisa është i ftuar nga Korea e Jugut, me katër lojtarë që tashmë kanë rezultuar pozitiv.

Reklama

Duke marrë parasysh formën e tij të mirë te Tottenham Hotspuri, ylli korean ka arsye që të sheqtësohet se mos infektohet me COVID-19.

Infektimi i tij i mundshëm me coronavirus, do e shqetësonte edhe Jose Mourinhon, që nuk do të mund të llogariste për dy javë në lojtarin.

Në një njoftim nga Federata e Koresë së Jugut, bëhet e ditur se katër lojtarët të tyre janë infektuar me coronavirus.

Jo Hyun-Woo, Kwon Chang-Hoon, Hwang Inbeom, dhe Lee Dong Joon, janë që të gjithë të infektuar me pandeminë.

Me katër lojtarët të infektuar, Son është detyruar që të stërvitet ndaras nga pjesa tjetër e skuadrës.

Mediat në Kore raportojnë se ylli i Spurs nuk dëshiron të infektohet dhe do të stërvitet larg nga bashkëlojtarët e tij dhe mund të mos paraqitet as në ndeshje e Kupës së Azisë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori