LAJMI I FUNDIT:
Son Heung-min

Son Heung-min

121 Artikuj

Son Heung Min korrigjohet nga gazetari pasi shqiptoi gabim emrin e bashkëlojtarit

Son Heung Min korrigjohet nga gazetari pasi shqiptoi gabim emrin e bashkëlojtarit

Premier League
Son Heung-min është zyrtarisht një vit më i ri – shpjegohet arsyeja

Son Heung-min është zyrtarisht një vit më i ri – shpjegohet arsyeja

Ndërkombëtare
‘Paratë nuk janë të rëndësishme për mua’ – Son thumbon Ronaldon e Benzeman duke refuzuar kalimin në Arabinë Saudite

‘Paratë nuk janë të rëndësishme për mua’ – Son thumbon Ronaldon e Benzeman duke refuzuar kalimin në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Son bëhet lojtari i parë i Tottenhamit që flet për shkarkimin e Contes

Son bëhet lojtari i parë i Tottenhamit që flet për shkarkimin e Contes

Premier League
Romero tallet me Son Heung-min, e akuzon për përdorim të ‘photoshop’-it

Romero tallet me Son Heung-min, e akuzon për përdorim të ‘photoshop’-it

Premier League
Dyshja e çmuar e Tottenhamit, Kane e Son – dëshira e madhe e Newcastle

Dyshja e çmuar e Tottenhamit, Kane e Son – dëshira e madhe e Newcastle

Premier League
Zbulohet “Ekipi i Vitit” 2022 në Ligën Premier, formacion i mbushur me befasi

Zbulohet “Ekipi i Vitit” 2022 në Ligën Premier, formacion i mbushur me befasi

Premier League
Liverpooli mendon transferimin befasues të Son Heung-min

Liverpooli mendon transferimin befasues të Son Heung-min

Premier League
Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Ndërkombëtare
Mund t’ju ketë ikur, Son Heung-min shënoi një gol të jashtëzakonshëm kundër Eintracht Frankfurt

Mund t’ju ketë ikur, Son Heung-min shënoi një gol të jashtëzakonshëm kundër Eintracht Frankfurt

Liga e Kampionëve
Xhaka më shumë prekje brenda zonës se Son deri më tani në këtë sezon

Xhaka më shumë prekje brenda zonës se Son deri më tani në këtë sezon

Premier League
Mbappe, Benzema, Salah: Kush fitoi më shumë para për golat e shënuara në edicionin e kaluar

Mbappe, Benzema, Salah: Kush fitoi më shumë para për golat e shënuara në edicionin e kaluar

Driton Gajraku
Lojtarët e Tottenhamit kolapsojnë në stërvitjet e ashpra nga Conte: Son e Kane nuk mbusheshin frymë

Lojtarët e Tottenhamit kolapsojnë në stërvitjet e ashpra nga Conte: Son e Kane nuk mbusheshin frymë

Premier League
Son Heung-Min tregon se ishte abuzuar në baza racore në Gjermani, flet për ‘hakmarrjen’ në Kupën e Botës

Son Heung-Min tregon se ishte abuzuar në baza racore në Gjermani, flet për ‘hakmarrjen’ në Kupën e Botës

Ndërkombëtare
Asistimi i Harry Kane për Son është i një niveli tjetër, momenti bëhet viral

Asistimi i Harry Kane për Son është i një niveli tjetër, momenti bëhet viral

Premier League
Heung-min Son është krenar që shkroi histori së bashku me Kane në Ligën Premier

Heung-min Son është krenar që shkroi histori së bashku me Kane në Ligën Premier

Premier League
Kane dhe Son bëhen dyshja më produktive në histori të Ligës Premier, thyejnë rekordin e Lampard-Drogba

Kane dhe Son bëhen dyshja më produktive në histori të Ligës Premier, thyejnë rekordin e Lampard-Drogba

Premier League
Heung-Min Son ‘godet’ Harry Kane pas kërkesës për largim, ‘pëlqen’ foton e cila e paraqet anglezin me zero trofe

Heung-Min Son ‘godet’ Harry Kane pas kërkesës për largim, ‘pëlqen’ foton e cila e paraqet anglezin me zero trofe

Premier League
Pas Lukakut dhe Hakimit, edhe Son Heung-Min ia dedikon golin Eriksenit

Pas Lukakut dhe Hakimit, edhe Son Heung-Min ia dedikon golin Eriksenit

Ndërkombëtare
Listohen top dhjetë anësorët deri më tani në këtë edicion

Listohen top dhjetë anësorët deri më tani në këtë edicion

Ndërkombëtare
Bayern Munich planifikon ofertë për Son Heung-min

Bayern Munich planifikon ofertë për Son Heung-min

Bundesliga
Lewandowski dhe Muller në krye të listës për dyshet më të mira të sulmit në Evropë

Lewandowski dhe Muller në krye të listës për dyshet më të mira të sulmit në Evropë

Ndërkombëtare
Heung-Min Son renditet mbi Messin, Ronaldon dhe Lewandowskin si përfunduesi më i mirë i aksioneve

Heung-Min Son renditet mbi Messin, Ronaldon dhe Lewandowskin si përfunduesi më i mirë i aksioneve

Ndërkombëtare
Real Madridi interesohet për Heung-Min Son, Tottenhami gati ta blindojë

Real Madridi interesohet për Heung-Min Son, Tottenhami gati ta blindojë

Premier League