LAJMI I FUNDIT:
Son Heung-min

Son Heung-min

129 Artikuj

“Son nuk e ka humbur kurrë këtë në jetën e tij”, tifozët pretendojnë në kurdisjen e ndeshjes mes Cityt dhe Spurs

“Son nuk e ka humbur kurrë këtë në jetën e tij”, tifozët pretendojnë në kurdisjen e ndeshjes mes Cityt dhe Spurs

Premier League
Mourinho zbulon se cili nga ish-lojtarët e tij nuk arriti të përmbushte potencialin e tij dhe të luante për ‘skuadrat e mëdha’

Mourinho zbulon se cili nga ish-lojtarët e tij nuk arriti të përmbushte potencialin e tij dhe të luante për ‘skuadrat e mëdha’

Premier League
Son Heung-min zbulon se vuan nga një sëmundje e rrallë e cila mund t’i kishte dhënë fund karrierës së tij

Son Heung-min zbulon se vuan nga një sëmundje e rrallë e cila mund t’i kishte dhënë fund karrierës së tij

Premier League
Skuadrat Saudite Pro League synojnë tre yje të Ligës Premier dhe Luka Modricin

Skuadrat Saudite Pro League synojnë tre yje të Ligës Premier dhe Luka Modricin

Ligat tjera
Klubet arabe gati të ‘tronditin’ Evropën, planifikohet transferimi i tre yjeve të Ligës Premier

Klubet arabe gati të ‘tronditin’ Evropën, planifikohet transferimi i tre yjeve të Ligës Premier

Ndërkombëtare
Son Heung-min shpallet lojtari më i mirë në Azi, lë mbrapa vetes me një diferencë të madhe Ronaldon

Son Heung-min shpallet lojtari më i mirë në Azi, lë mbrapa vetes me një diferencë të madhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Alan Shearer përpilon formacionin e sezonit në Ligën Premier – nuk zgjedh asnjë lojtar të Man Cityt dhe lë jashtë yllin e Liverpoolit

Alan Shearer përpilon formacionin e sezonit në Ligën Premier – nuk zgjedh asnjë lojtar të Man Cityt dhe lë jashtë yllin e Liverpoolit

Premier League
Pesë incidentet që ndodhën në derbin Tottenham-Chelsea, ishte një natë e madhe e kaosit

Pesë incidentet që ndodhën në derbin Tottenham-Chelsea, ishte një natë e madhe e kaosit

Premier League
Son Heung Min korrigjohet nga gazetari pasi shqiptoi gabim emrin e bashkëlojtarit

Son Heung Min korrigjohet nga gazetari pasi shqiptoi gabim emrin e bashkëlojtarit

Premier League
Son Heung-min është zyrtarisht një vit më i ri – shpjegohet arsyeja

Son Heung-min është zyrtarisht një vit më i ri – shpjegohet arsyeja

Ndërkombëtare
‘Paratë nuk janë të rëndësishme për mua’ – Son thumbon Ronaldon e Benzeman duke refuzuar kalimin në Arabinë Saudite

‘Paratë nuk janë të rëndësishme për mua’ – Son thumbon Ronaldon e Benzeman duke refuzuar kalimin në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare


mob5