LAJMI I FUNDIT:

Recep Tayyip Erdogan

1506 Artikuj

Erdogan takohet me Bidenin në margjinat e Samitit të Liderëve të G20 në Indonezi

Erdogan takohet me Bidenin në margjinat e Samitit të Liderëve të G20 në Indonezi

Nga Bota
Kovaçevski shprehu ngushëllimet e tij për të vrarët në shpërthimin në Stamboll

Kovaçevski shprehu ngushëllimet e tij për të vrarët në shpërthimin në Stamboll

Maqedonia e Veriut
Erdogan: Vëzhgimet fillestare tregojnë se një grua ka pasur rol në shpërthimin që ndodhi në Stamboll

Erdogan: Vëzhgimet fillestare tregojnë se një grua ka pasur rol në shpërthimin që ndodhi në Stamboll

Turqia
Gjashtë persona humbën jetën nga shpërthimi në Stamboll dhe 53 janë të lënduar

Gjashtë persona humbën jetën nga shpërthimi në Stamboll dhe 53 janë të lënduar

Turqia
Turqia zotohet të dërgojë drithëra dhe plehra bujqësore për vendet në nevojë

Turqia zotohet të dërgojë drithëra dhe plehra bujqësore për vendet në nevojë

Turqia
Erdogan paralajmëron referendum për mbajtjen e shamisë në Turqi

Erdogan paralajmëron referendum për mbajtjen e shamisë në Turqi

Turqia
Erdogan: Togg, ëndrra jonë e përbashkët për të ardhmen e fuqishme të vendit tonë

Erdogan: Togg, ëndrra jonë e përbashkët për të ardhmen e fuqishme të vendit tonë

Auto Lajme
Berisha akuzon Erdoganin për përfshirje në punët e brendshme të Shqipërisë: Nuk kemi vëllazëri jashtë kombit

Berisha akuzon Erdoganin për përfshirje në punët e brendshme të Shqipërisë: Nuk kemi vëllazëri jashtë kombit

Shqipëri
Këshilltari i Erdoganit: Turqia ka garantuar për gjykimin në liri të Thaçit

Këshilltari i Erdoganit: Turqia ka garantuar për gjykimin në liri të Thaçit

Kosovë
Kryeministri grek, Mitsotakis: Erdogan po helmon popullin turk me gënjeshtra kundër Greqisë

Kryeministri grek, Mitsotakis: Erdogan po helmon popullin turk me gënjeshtra kundër Greqisë

Greqia
Erdogan thotë se Putini është zbutur dhe është më i hapur për dialog

Erdogan thotë se Putini është zbutur dhe është më i hapur për dialog

Turqia
Erdogan: Turqia dëshiron të ndihmojë që të ndalet gjakderdhja në Ukrainë

Erdogan: Turqia dëshiron të ndihmojë që të ndalet gjakderdhja në Ukrainë

Turqia
Kryeministri Rama në Turqi, takim me Erdogan

Kryeministri Rama në Turqi, takim me Erdogan

Shqipëri
Erdogan pritet të takohet me Putinin në Astana

Erdogan pritet të takohet me Putinin në Astana

Nga Bota
Osmani: Erdogan mund të ketë rol të rëndësishëm te Vuçiqi për ta njohur pavarësinë e Kosovës

Osmani: Erdogan mund të ketë rol të rëndësishëm te Vuçiqi për ta njohur pavarësinë e Kosovës

Kosovë
Erdogan: Politika greke bazohet në gënjeshtra, nuk kam çfarë të flas me ata

Erdogan: Politika greke bazohet në gënjeshtra, nuk kam çfarë të flas me ata

Turqia
Optimizëm për vizat, por duhet të jemi të kujdesshëm, takimi me kancelarin Scholz, presidentin Macron e Erdogan – gjithçka nga vizita e Osmanit në Pragë

Optimizëm për vizat, por duhet të jemi të kujdesshëm, takimi me kancelarin Scholz, presidentin Macron e Erdogan – gjithçka nga vizita e Osmanit në Pragë

Kosovë
Fundi i armiqësisë historike – takimi i parë midis liderëve të Turqisë dhe Armenisë

Fundi i armiqësisë historike – takimi i parë midis liderëve të Turqisë dhe Armenisë

Evropa
Osmani takon Macronin, Trussin, Rutten, Erdoganin dhe liderë të tjerë evropianë gjatë Samitit në Pragë

Osmani takon Macronin, Trussin, Rutten, Erdoganin dhe liderë të tjerë evropianë gjatë Samitit në Pragë

Kosovë
A të ka kërkuar Erdogan heqjen e Kreut të Komunitetit Mysliman në Shqipëri? Përgjigjet Rama

A të ka kërkuar Erdogan heqjen e Kreut të Komunitetit Mysliman në Shqipëri? Përgjigjet Rama

Shqipëri
​Inflacioni në Turqi arrin nivelin rekord prej mbi 80 për qind

​Inflacioni në Turqi arrin nivelin rekord prej mbi 80 për qind

Botë
‘Çelësat e xhamisë i kanë turqit’, gazetari tregon agjendën e Erdogan në Shqipëri

‘Çelësat e xhamisë i kanë turqit’, gazetari tregon agjendën e Erdogan në Shqipëri

Shqipëri
Erdogan: Terroristët që vranë qytetarët tanë, gjenden në të gjitha vendet e Evropës

Erdogan: Terroristët që vranë qytetarët tanë, gjenden në të gjitha vendet e Evropës

Turqia
Erdogan: Putini i gatshëm për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë

Erdogan: Putini i gatshëm për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë

Nga Bota