LAJMI I FUNDIT:

Në takimin me Erdoganin, Musk mori edhe djalin e tij – presidenti turk e pyeti se ku e ka gruan

Në takimin me Erdoganin, Musk mori edhe djalin e tij – presidenti turk e pyeti se ku e ka gruan

Elon Musk u takua me presidentin turk, Recep Tayyip Erdogan, në zyrën e quajtur “Shtëpia Turke” në Nju Jork.

Reklama

Erdogan ndodhet në Shtetet e Bashkuara për të marrë pjesë në sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Erdogan i kërkon Elon Musk-ut të ndërtojë një fabrikë të Tesla-s në Turqi
Lexo po ashtu Erdogan i kërkon Elon Musk-ut të ndërtojë një fabrikë të Tesla-s në Turqi

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, në takim, Erdogan dhe Musk biseduan për tema të ndryshme rreth ekonomisë, si dhe mundësinë e hapjes të një fabrike të prodhimit të veturave Tesla në Turqi.

Por ajo që ra në sy ishte se Elon në takim kishte marrë edhe djalin e tij.

Kjo e shtyu presidentin turk që ta pyeste miliarderin amerikan se ku ndodhej gruaja e tij, teksa Musk iu përgjigj: “Ajo ndodhet në San Francisko, ne nuk jetojmë bashkë, dhe kjo është arsyeja se pse unë kujdesem për djalin tim”. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Emri juaj sipas shkronjave, çfarë kuptim ka?

Emri juaj sipas shkronjave, çfarë kuptim ka?

Fun
Kalo në kategori