LAJMI I FUNDIT:

Policia e Shqipërisë

315 Artikuj

Tentoi të kalonte 59 emigrantë në Kosovë, arrestohet 18-vjeçari në Kukës

Tentoi të kalonte 59 emigrantë në Kosovë, arrestohet 18-vjeçari në Kukës

Shqipëri
Plagosja me thikë në Divjakë, Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën, shoferi në gjendje të rëndë

Plagosja me thikë në Divjakë, Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën, shoferi në gjendje të rëndë

Shqipëri
Policia djeg kanabisin e gjetur në fermën në Berat

Policia djeg kanabisin e gjetur në fermën në Berat

Shqipëri
Sekuestrohen 25 mijë euro në Morinë, ndalohet 45-vjeçari nga Prishtina

Sekuestrohen 25 mijë euro në Morinë, ndalohet 45-vjeçari nga Prishtina

Shqipëri
Operacion ndërkombëtar për goditjen e mashtrimeve me kriptovalutat, gjashtë të arrestuar në Shqipëri

Operacion ndërkombëtar për goditjen e mashtrimeve me kriptovalutat, gjashtë të arrestuar në Shqipëri

Shqipëri
Zbulohen dy banesa me lëndë narkotike në Krujë, në kërkim babai me dy djemtë

Zbulohen dy banesa me lëndë narkotike në Krujë, në kërkim babai me dy djemtë

Shqipëri
Reparti shqiptar elitë RENEA në trajnim 5-javor me Forcat Speciale amerikane

Reparti shqiptar elitë RENEA në trajnim 5-javor me Forcat Speciale amerikane

Shqipëri
Qëlloi me armë zjarri në drejtim të disa automjeteve në Kamëz, vihet në pranga 39-vjeçari

Qëlloi me armë zjarri në drejtim të disa automjeteve në Kamëz, vihet në pranga 39-vjeçari

Shqipëri
Në kërkim ndërkombëtar për prodhim dhe shitje të narkotikëve, arrestohet serbi në Morinë

Në kërkim ndërkombëtar për prodhim dhe shitje të narkotikëve, arrestohet serbi në Morinë

Shqipëri
Shtëpi bari dhe armë me silenciator, arrestohet 35-vjeçarit në Shkodër

Shtëpi bari dhe armë me silenciator, arrestohet 35-vjeçarit në Shkodër

Shqipëri
Në kërkim për përdhunim, kapet dhe dorëzohet tek autoritetet greke 45-vjeçari nga Vlora

Në kërkim për përdhunim, kapet dhe dorëzohet tek autoritetet greke 45-vjeçari nga Vlora

Shqipëri
Konfiskohen pasuri me vlerë tre milionë euro në Shqipëri, në pronësi të 31-vjeçarit të dënuar për trafik droge në Britani

Konfiskohen pasuri me vlerë tre milionë euro në Shqipëri, në pronësi të 31-vjeçarit të dënuar për trafik droge në Britani

Shqipëri
Qëllon me armë zjarri në drejtim të forcave RENEA, arrestohet 49-vjeçari në Vaun e Dejës

Qëllon me armë zjarri në drejtim të forcave RENEA, arrestohet 49-vjeçari në Vaun e Dejës

Shqipëri
Rrjedhje gazi në Porto Romano të Durrësit, evakuohen banoret

Rrjedhje gazi në Porto Romano të Durrësit, evakuohen banoret

Shqipëri
Korrupsion në Pikën Kufitare të Morinës, dërgohen për gjykim 34 persona

Korrupsion në Pikën Kufitare të Morinës, dërgohen për gjykim 34 persona

Shqipëri
Të shtëna me armë në Shkodër, konflikt mes një personi dhe dy vëllezërve

Të shtëna me armë në Shkodër, konflikt mes një personi dhe dy vëllezërve

Shqipëri
Në kërkim për shpërndarje droge, arrestohen tre persona në Durrës

Në kërkim për shpërndarje droge, arrestohen tre persona në Durrës

Shqipëri
Aksident në Skrapar, automjeti përplas 8-vjeçarin përpara shkollës

Aksident në Skrapar, automjeti përplas 8-vjeçarin përpara shkollës

Shqipëri
Në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
I vodhën afganit një shumë parash, arrestohen tre persona në Sarandë

I vodhën afganit një shumë parash, arrestohen tre persona në Sarandë

Shqipëri
Vdekja e Lear Kurtit, Prokuroria: Në qesen e gjetur në stomak kishte kokainë

Vdekja e Lear Kurtit, Prokuroria: Në qesen e gjetur në stomak kishte kokainë

Shqipëri
Gjenden 500 mijë euro në autobusin e linjës me Italinë në Portin e Durrësit

Gjenden 500 mijë euro në autobusin e linjës me Italinë në Portin e Durrësit

Shqipëri
Tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me një 23-vjeçare, arrestohet 29-vjeçari në Durrës

Tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me një 23-vjeçare, arrestohet 29-vjeçari në Durrës

Shqipëri
I kërkonin 3,000 euro për të mos i publikuar lidhjen intime, arrestohen tre persona në Elbasan

I kërkonin 3,000 euro për të mos i publikuar lidhjen intime, arrestohen tre persona në Elbasan

Shqipëri