LAJMI I FUNDIT:

Policia e Shqipërisë

315 Artikuj

Financial Times: Bandat shqiptare vendosin qindra kamera për të qenë një hap përpara policisë

Financial Times: Bandat shqiptare vendosin qindra kamera për të qenë një hap përpara policisë

Klaudjo Jonuzaj
Kamerat e grupeve kriminale, eksperti i sigurisë: Në Shkodër kemi proces mafioz të kontrollimit të territorit

Kamerat e grupeve kriminale, eksperti i sigurisë: Në Shkodër kemi proces mafioz të kontrollimit të territorit

Shqipëri
Policia shqiptare presin 20 kamerat e paligjshme në Fier e Lushnje

Policia shqiptare presin 20 kamerat e paligjshme në Fier e Lushnje

Shqipëri
12 ditë i zhdukur, mbetet mister fati i 26-vjeçarit që dyshohet se ra në lumin Seman

12 ditë i zhdukur, mbetet mister fati i 26-vjeçarit që dyshohet se ra në lumin Seman

Shqipëri
Zbulohet banesë me bimë narkotike dhe arsenal armësh në Shijak, arrestohet 46-vjeçari dhe shpallet në kërim vëllai i tij

Zbulohet banesë me bimë narkotike dhe arsenal armësh në Shijak, arrestohet 46-vjeçari dhe shpallet në kërim vëllai i tij

Shqipëri
110-vjetori i Policisë në Shqipëri, Çuçi: Sot është ndër institucionet më të besuara

110-vjetori i Policisë në Shqipëri, Çuçi: Sot është ndër institucionet më të besuara

Shqipëri
Kapet me tetë emigrantë të paligjshëm në Tepelenë, arrestohet 33-vjeçari

Kapet me tetë emigrantë të paligjshëm në Tepelenë, arrestohet 33-vjeçari

Shqipëri
Çuçi: Investime 7.6 herë më shumë nga buxheti i shtetit në teknologjinë e policisë

Çuçi: Investime 7.6 herë më shumë nga buxheti i shtetit në teknologjinë e policisë

Shqipëri
Shkelën rregulloren, shkarkohen nga detyra tre policë në Shqipëri

Shkelën rregulloren, shkarkohen nga detyra tre policë në Shqipëri

Shqipëri
Zbardhet vrasja e Edmond Papës në Tiranë, arrestohet një prej autorëve

Zbardhet vrasja e Edmond Papës në Tiranë, arrestohet një prej autorëve

Shqipëri
Arrestohet polici në Shqipëri, vodhi 30 mijë euro në shtëpinë e një të dyshuari

Arrestohet polici në Shqipëri, vodhi 30 mijë euro në shtëpinë e një të dyshuari

Shqipëri
Vodhën portofolat dhe celularët e tetë personave në spitalin e Durrësit, arrestohen dy të moshuar

Vodhën portofolat dhe celularët e tetë personave në spitalin e Durrësit, arrestohen dy të moshuar

Shqipëri
Tonin Vocaj emërohet drejtori i Policisë së Tiranës

Tonin Vocaj emërohet drejtori i Policisë së Tiranës

Shqipëri
Forcat speciale RENEA mësyjnë në fshatin e thellë të Mirditës, kapet i shumëkërkuari për vrasje të dyfishtë

Forcat speciale RENEA mësyjnë në fshatin e thellë të Mirditës, kapet i shumëkërkuari për vrasje të dyfishtë

Shqipëri
I dehuri plagos me armë zjarri shokun në Fushë Krujë, më pas edhe veten

I dehuri plagos me armë zjarri shokun në Fushë Krujë, më pas edhe veten

Shqipëri
Samiti i BE-së në Tiranë, policia i bën thirrje opozitës të organizojë protestë jashtë perimetrit të sigurisë

Samiti i BE-së në Tiranë, policia i bën thirrje opozitës të organizojë protestë jashtë perimetrit të sigurisë

Shqipëri
Kërcënoi nipin se do e vriste, arrestohet 57-vjeçari në Kavajë

Kërcënoi nipin se do e vriste, arrestohet 57-vjeçari në Kavajë

Shqipëri
Shkaktoi aksident me pasojë vdekje dhe u largua, arrestohet 29-vjeçari në Maliq

Shkaktoi aksident me pasojë vdekje dhe u largua, arrestohet 29-vjeçari në Maliq

Shqipëri
Aksident në Vlorë, automjeti përplas 60-vjeçaren

Aksident në Vlorë, automjeti përplas 60-vjeçaren

Shqipëri
Polici shqiptar arrestohet në Itali për vjedhje

Polici shqiptar arrestohet në Itali për vjedhje

Shqipëri
Parandalohet krimi në familje, arrestohet 34-vjeçari në Fushë Arrëz

Parandalohet krimi në familje, arrestohet 34-vjeçari në Fushë Arrëz

Shqipëri
Shkarkohet drejtori i Policisë së Beratit

Shkarkohet drejtori i Policisë së Beratit

Shqipëri
I dënuari me 17 vjet burg në Itali, arrestohet në Durrës

I dënuari me 17 vjet burg në Itali, arrestohet në Durrës

Shqipëri
Tiranë, 11-vjeçarja përdhunohet nga miku i të atit! 55-vjeçari abuzoi me të miturën kur e gjeti vetëm në shtëpi

Tiranë, 11-vjeçarja përdhunohet nga miku i të atit! 55-vjeçari abuzoi me të miturën kur e gjeti vetëm në shtëpi

Shqipëri