LAJMI I FUNDIT:

Policia e Shqipërisë

315 Artikuj

DASH mbështet aksionin policor të Shqipërisë në kampin e opozitës iraniane

DASH mbështet aksionin policor të Shqipërisë në kampin e opozitës iraniane

Shqipëri
U bllokuan në det nga dallgët, shpëtohen dy turistët çekë në Dhërmi

U bllokuan në det nga dallgët, shpëtohen dy turistët çekë në Dhërmi

Shqipëri
Arrestohen pesë turistë me kombësi të ndryshme në Dhërmi, shpërndanin droga të forta

Arrestohen pesë turistë me kombësi të ndryshme në Dhërmi, shpërndanin droga të forta

Shqipëri
Asgjësohen 510 fidanë dhe 2760 bimë të dyshuara narkotike në Shkodër, shpallet në kërkim 65-vjeçarja që kujdesej për to

Asgjësohen 510 fidanë dhe 2760 bimë të dyshuara narkotike në Shkodër, shpallet në kërkim 65-vjeçarja që kujdesej për to

Shqipëri
Bllokohen pesë varka turistike në liqenin e Komanit, gjobiten drejtuesit e tyre për mungesë sigurie

Bllokohen pesë varka turistike në liqenin e Komanit, gjobiten drejtuesit e tyre për mungesë sigurie

Shqipëri
Plagosje me armë zjarri në Mat, shpallet në kërkim 38-vjeçari

Plagosje me armë zjarri në Mat, shpallet në kërkim 38-vjeçari

Shqipëri
Video tronditëse e përdhunimit të një vajze në Shkodër, reagon policia

Video tronditëse e përdhunimit të një vajze në Shkodër, reagon policia

Shqipëri
Korrupsion mes radhëve të policisë, arrestohen dy efektivë të forcave “Shqiponja”

Korrupsion mes radhëve të policisë, arrestohen dy efektivë të forcave “Shqiponja”

Shqipëri
Policia e Shqipërisë gati për ruajtjen e objekteve zgjedhore

Policia e Shqipërisë gati për ruajtjen e objekteve zgjedhore

Shqipëri
Gruaja godet me thikë bashkëshortin në Paskuqan

Gruaja godet me thikë bashkëshortin në Paskuqan

Shqipëri
Shpallet në kërkim 34-vjeçari në Elbasan, në banesë iu gjet kallashnikov dhe dinamit

Shpallet në kërkim 34-vjeçari në Elbasan, në banesë iu gjet kallashnikov dhe dinamit

Shqipëri
E futën në bagazh dhe tentuan ta kalojnë në Shqipëri 17-vjeçaren, arrestohen dy të rinj nga Kosova

E futën në bagazh dhe tentuan ta kalojnë në Shqipëri 17-vjeçaren, arrestohen dy të rinj nga Kosova

Kronika e Zezë
Arrestohen dy vëllezër kosovarë në Shqipëri, shitën BMW X6 dhe e lajmëruan të vjedhur

Arrestohen dy vëllezër kosovarë në Shqipëri, shitën BMW X6 dhe e lajmëruan të vjedhur

Kronika e Zezë
Dënohet me burg ish-shefi i krimeve në Policinë e Elbasanit

Dënohet me burg ish-shefi i krimeve në Policinë e Elbasanit

Shqipëri
Trafik armësh drejt Anglisë, arrestohet 35-vjeçari në Portin e Durrësit

Trafik armësh drejt Anglisë, arrestohet 35-vjeçari në Portin e Durrësit

Shqipëri
Ndalohet furgoni me targa angleze në Portin e Durrësit, gjenden 8 pistoleta

Ndalohet furgoni me targa angleze në Portin e Durrësit, gjenden 8 pistoleta

Shqipëri
Të shpallur në kërkim për drogë dhe vjedhje, Italia dhe Greqia ekstradon tre shtetas shqiptarë

Të shpallur në kërkim për drogë dhe vjedhje, Italia dhe Greqia ekstradon tre shtetas shqiptarë

Shqipëri
“Veturën ma vodhën persona të maskuar”, flet pronari i Range Rover-it që u dogj pas sulmit në Top Channel

“Veturën ma vodhën persona të maskuar”, flet pronari i Range Rover-it që u dogj pas sulmit në Top Channel

Donjeta Zeqiraj
Policia e Shqipërisë dhe Kosovës bien dakord për zgjerimin e bashkëpunimit

Policia e Shqipërisë dhe Kosovës bien dakord për zgjerimin e bashkëpunimit

Shqipëri
Droga shpërndahet nëpër shkollat e Tiranës, të rinjtë të rrezikuar

Droga shpërndahet nëpër shkollat e Tiranës, të rinjtë të rrezikuar

Shqipëri
Përplasen dy vetura në Fier, vdes polici

Përplasen dy vetura në Fier, vdes polici

Shqipëri
Tritol në oborrin e zyrave të OSHEE-së në fshatin Bushat

Tritol në oborrin e zyrave të OSHEE-së në fshatin Bushat

Shqipëri
Drejtori i Policisë Tiranë: Si ndodhi vrasja e tri grave nga Dan Hutra në tri ngjarje të ndryshme

Drejtori i Policisë Tiranë: Si ndodhi vrasja e tri grave nga Dan Hutra në tri ngjarje të ndryshme

Shqipëri
Policia shqiptare kërkon informacion për incidentin me keqtrajtimi fizik të Petraq Milos nga policia në Mal të Zi

Policia shqiptare kërkon informacion për incidentin me keqtrajtimi fizik të Petraq Milos nga policia në Mal të Zi

Shqipëri