LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet polici në Shqipëri, vodhi 30 mijë euro në shtëpinë e një të dyshuari

Arrestohet polici në Shqipëri, vodhi 30 mijë euro në shtëpinë e një të dyshuari
Foto: Ilustrim

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore bën me dije se ditën e mërkurë është vënë në pranga një efektiv policie në Cërrik, pasi akuzohet për veprën penale të vjedhjes.

Reklama

Inspektor G. N., 24 vjeç, me detyrë Trupë shërbimi pranë Komisariatit të Cërrikut u arrestua në kushtet e flagrancës pas kallëzimit të bërë nga shtetasi S. K. i cili pretendon se gjatë një kontrolli të ushtruar pranë familjarëve të tij i ishte vjedhur një shumë prej 30 mijë euro në ambientet e jashtme të banesës

Në lidhje me këtë ngjarje dhe si rezultat i punës hetimore të pandërprerë, u bë e mundur kapja dhe arrestimi në flagrancë i punonjësit të policisë inspektor G. N., gjithashtu u gjet dhe shuma 30 mijë euro që ai kishte vjedhur.

Materialet hetimore janë referuar në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan për veprime të mëtejshme.

Në trend Lajme

Më shumë
Sulmi terrorist në veri, Biserko: Kishte skenar të ndërhyrjes së ushtrisë serbe dhe ndarje të Kosovës

Sulmi terrorist në veri, Biserko: Kishte skenar të ndërhyrjes së ushtrisë serbe dhe ndarje të Kosovës

Lajme
Ambasadori i Kosovës në SHBA i reagon republikanes Tenny: Po justifikoni paturpshëm një sulm terrorist

Ambasadori i Kosovës në SHBA i reagon republikanes Tenny: Po justifikoni paturpshëm një sulm terrorist

Lajme
Deputetja britanike e quan skandaloze deklaratën e kongresistes amerikane për vrasjen e policit në veri

Deputetja britanike e quan skandaloze deklaratën e kongresistes amerikane për vrasjen e policit në veri

Lajme
Kurti dhe Gërvalla iu prezantojnë Korit Diplomatik qëndrimet zyrtare për sulmin terrorist në veri

Kurti dhe Gërvalla iu prezantojnë Korit Diplomatik qëndrimet zyrtare për sulmin terrorist në veri

Lajme
Avokati serb: Dyshja Vuçiq-Vulin janë organizatorët e padiskutueshëm të sulmit terrorist në Kosovë

Avokati serb: Dyshja Vuçiq-Vulin janë organizatorët e padiskutueshëm të sulmit terrorist në Kosovë

Lajme
Eurodeputeti holandez i reagon zëdhënësit të BE-së: Ndaloni zbutjen e destabilizuesve [Serbisë

Eurodeputeti holandez i reagon zëdhënësit të BE-së: Ndaloni zbutjen e destabilizuesve [Serbisë

Lajme
Kalo në kategori