LAJMI I FUNDIT:

Policia e Shqipërisë

315 Artikuj

Plagosje te Plazhi në Durrës

Plagosje te Plazhi në Durrës

Shqipëri
Lezhë, polici vetëvritet me armën e shërbimit pasi mësoi se vuante nga një sëmundje e rëndë

Lezhë, polici vetëvritet me armën e shërbimit pasi mësoi se vuante nga një sëmundje e rëndë

Shqipëri
Zbardhen përgjimet e megaoperacionit “Tempulli”, si agjenti “fundosi” shpërndarësit e drogës në Elbasan

Zbardhen përgjimet e megaoperacionit “Tempulli”, si agjenti “fundosi” shpërndarësit e drogës në Elbasan

Shqipëri
Policia e Kosovës dhe Shqipërisë gjejnë plantacion me rreth 20 mijë bimë kanabis në Koshare

Policia e Kosovës dhe Shqipërisë gjejnë plantacion me rreth 20 mijë bimë kanabis në Koshare

Kronika e Zezë
Operacioni mbarëkombëtar antidrogë në Shqipëri, reagon policia: Janë shkatërruar 23 grupe kriminale

Operacioni mbarëkombëtar antidrogë në Shqipëri, reagon policia: Janë shkatërruar 23 grupe kriminale

Shqipëri
Dalin pamjet e ekzekutimit në Vlorë të 41-vjeçarit, autorët e ndjekin me veturë derisa e eliminojnë

Dalin pamjet e ekzekutimit në Vlorë të 41-vjeçarit, autorët e ndjekin me veturë derisa e eliminojnë

Shqipëri
Polici rrëzohet nga biçikleta, niset me urgjencë drejt spitalit “Nënë Tereza”

Polici rrëzohet nga biçikleta, niset me urgjencë drejt spitalit “Nënë Tereza”

Shqipëri
Operacion antikanabis në Shkodër, Balla: Deri më tani në shkallë vendi u asgjësuan rreth 290 mijë rrënjë

Operacion antikanabis në Shkodër, Balla: Deri më tani në shkallë vendi u asgjësuan rreth 290 mijë rrënjë

Shqipëri
Rrihte bashkëjetuesen me pretendimin se i kishin bërë magji, arrestohet 48-vjeçari nga Burreli dhe procedohet për mashtrim 36-vjeçari nga Kosova

Rrihte bashkëjetuesen me pretendimin se i kishin bërë magji, arrestohet 48-vjeçari nga Burreli dhe procedohet për mashtrim 36-vjeçari nga Kosova

Shqipëri
Gjendet i pajetë pronari i një agjencie biletarie në Vlorë, familjarët: Është vrarë. Policia: U aksidentua

Gjendet i pajetë pronari i një agjencie biletarie në Vlorë, familjarët: Është vrarë. Policia: U aksidentua

Shqipëri
Prej tri ditësh e bllokuar afër një shpelle në Karaburun, policia i del në ndihmë turistes italiane

Prej tri ditësh e bllokuar afër një shpelle në Karaburun, policia i del në ndihmë turistes italiane

Shqipëri
Pushimet verore, fillojnë patrullimet e përbashkëta të Policisë së Kosovës dhe Policisë së Shqipërisë

Pushimet verore, fillojnë patrullimet e përbashkëta të Policisë së Kosovës dhe Policisë së Shqipërisë

Siguri
“O kriminel më vrave vajzën”, flet nëna e viktimës në Maliq: Vrasjen e ka paguar motra e bashkëshortit të saj

“O kriminel më vrave vajzën”, flet nëna e viktimës në Maliq: Vrasjen e ka paguar motra e bashkëshortit të saj

Shqipëri
Burri vret gruan në Maliq, viktima gjendet në një gropë pranë banesës së saj

Burri vret gruan në Maliq, viktima gjendet në një gropë pranë banesës së saj

Shqipëri
Anija pësoi defekt në mes të detit, Policia e Vlorës u vjen në ndihmë 28 turistëve

Anija pësoi defekt në mes të detit, Policia e Vlorës u vjen në ndihmë 28 turistëve

Shqipëri
Siguronte kokainë dhe e shiste në qytet, kapet 34-vjeçari në Berat

Siguronte kokainë dhe e shiste në qytet, kapet 34-vjeçari në Berat

Shqipëri
Identifikohen gjashtë raste të kultivimit të drogës në Shkodër, asgjësohen mbi tre mijë bimë

Identifikohen gjashtë raste të kultivimit të drogës në Shkodër, asgjësohen mbi tre mijë bimë

Shqipëri
Mbytet në depozitën e ujit 16-vjeçari në Kamzë

Mbytet në depozitën e ujit 16-vjeçari në Kamzë

Shqipëri
Me armë të mbushur në brez, arrestohet 49-vjeçari në Pogradec

Me armë të mbushur në brez, arrestohet 49-vjeçari në Pogradec

Shqipëri
Asgjësohen mbi 2 mijë rrënjë kanabis pas kontrolleve në Krujë, Lezhë dhe Shkodër

Asgjësohen mbi 2 mijë rrënjë kanabis pas kontrolleve në Krujë, Lezhë dhe Shkodër

Shqipëri
Turisti çek bie nga lartësia te “Syri i Ciklopit”, policia ndërhyn për ta shpëtuar

Turisti çek bie nga lartësia te “Syri i Ciklopit”, policia ndërhyn për ta shpëtuar

Shqipëri
E mori rrjedha e Shkumbinit, gjendet pas 5 ditësh kërkime trupi i 46-vjeçarit

E mori rrjedha e Shkumbinit, gjendet pas 5 ditësh kërkime trupi i 46-vjeçarit

Shqipëri
Pezullohen nga detyra 13 efektivë të Policisë Shkodër, lejuan kultivimin e kanabisit

Pezullohen nga detyra 13 efektivë të Policisë Shkodër, lejuan kultivimin e kanabisit

Shqipëri
Operacion i gjerë anti-drogë në disa qytete të Shqipërisë, asgjësohen 1,777 fidanë kanabis

Operacion i gjerë anti-drogë në disa qytete të Shqipërisë, asgjësohen 1,777 fidanë kanabis

Shqipëri