LAJMI I FUNDIT:

Pije alkoolike

17 Artikuj

Teprimi me alkool dhe ndikimi në organizëm

Teprimi me alkool dhe ndikimi në organizëm

Shëndetësi Lajme
Prodhuesi francez i pijeve alkoolike tani ofron edhe parfume luksoze që do të kushtojnë 5.000 dollarë

Prodhuesi francez i pijeve alkoolike tani ofron edhe parfume luksoze që do të kushtojnë 5.000 dollarë

Bukuri dhe Kujdes
Maqedonia e Veriut eksportuesi i 29-të më i madh i verës në botë dhe i dyti në rajon

Maqedonia e Veriut eksportuesi i 29-të më i madh i verës në botë dhe i dyti në rajon

Maqedonia e Veriut
Policia ndalon dy raste të kontrabandimit me pije alkoolike afër kufirit me Serbinë

Policia ndalon dy raste të kontrabandimit me pije alkoolike afër kufirit me Serbinë

Kosovë
Parandalohet kontrabandimi i pijeve, rreth 900 litra ndalohen në veri të Mitrovicës

Parandalohet kontrabandimi i pijeve, rreth 900 litra ndalohen në veri të Mitrovicës

Të Tjera
Pija që mund të dyfishojë rrezikun e kancerit të shumëfishtë

Pija që mund të dyfishojë rrezikun e kancerit të shumëfishtë

Shëndetësi Lajme
Gjakovë, konfiskohen 1,000 litra alkool të prodhuara ilegalisht

Gjakovë, konfiskohen 1,000 litra alkool të prodhuara ilegalisht

Kronika e Zezë
Çfarë i ndodh trupit tuaj kur nuk pini alkool për një muaj

Çfarë i ndodh trupit tuaj kur nuk pini alkool për një muaj

Shëndetësi Lajme
Dogana kapë 600 litra pije alkoolike që dyshohet se janë kontrabanduar nga Serbia

Dogana kapë 600 litra pije alkoolike që dyshohet se janë kontrabanduar nga Serbia

Kosovë
Kujdes çfarë pini gjatë festave! Njëmbëdhjetë të vdekur dhe radhë të gjata në spitale, pasi konsumuan pije false në Filipine

Kujdes çfarë pini gjatë festave! Njëmbëdhjetë të vdekur dhe radhë të gjata në spitale, pasi konsumuan pije false në Filipine

Nga Bota
Nuk e lejuan të fus pije në tren, kinezja vendosë ta pi tërë shishen me alkool para hyrjes – përfundon e dehur në tokë

Nuk e lejuan të fus pije në tren, kinezja vendosë ta pi tërë shishen me alkool para hyrjes – përfundon e dehur në tokë

Interesante
Dogana kap një sasi të pijeve alkoolike gjatë tentimit të kontrabandës në veri, arrestohet një person

Dogana kap një sasi të pijeve alkoolike gjatë tentimit të kontrabandës në veri, arrestohet një person

Kronika e Zezë
E dini përse jemi të uritur pas konsumimit të pijeve alkoolike? Tani e kemi përgjigjen

E dini përse jemi të uritur pas konsumimit të pijeve alkoolike? Tani e kemi përgjigjen

Shëndetësi Lajme
Për 59 sekonda arrin t’i pijë 30 gota alkool (Video)

Për 59 sekonda arrin t’i pijë 30 gota alkool (Video)

Interesante
Coca-Cola nxjerr në treg pijen e parë alkoolike

Coca-Cola nxjerr në treg pijen e parë alkoolike

Interesante
10 koktejet më të mira të verës!

10 koktejet më të mira të verës!

Pije dhe Kokteje
Dogana parandaloi kontrabandën e pijeve alkoolike

Dogana parandaloi kontrabandën e pijeve alkoolike

Kronika e Zezë