LAJMI I FUNDIT:
Lucas Torreira

Lucas Torreira

66 Artikuj

Ansu Fati, Paulo Dybala, Alexandre-Arnold dhe shumë yje të tjerë që nuk kanë luajtur asnjë minutë në Kupën e Botës deri më tani

Ansu Fati, Paulo Dybala, Alexandre-Arnold dhe shumë yje të tjerë që nuk kanë luajtur asnjë minutë në Kupën e Botës deri më tani

Përfaqësueset
Galatasaray kërkon ringjalljen, ofron Torreiran dhe Mertensin

Galatasaray kërkon ringjalljen, ofron Torreiran dhe Mertensin

Ligat tjera
Torreira i ofrohet Romës: Kam folur me Mourinhon dhe jam duke pritur

Torreira i ofrohet Romës: Kam folur me Mourinhon dhe jam duke pritur

Serie A
Interi lëshon pikë përsëri, ndalet me barazim në shtëpi nga Fiorentina

Interi lëshon pikë përsëri, ndalet me barazim në shtëpi nga Fiorentina

Serie A
Torreira është zyrtarisht lojtar i Fiorentinas

Torreira është zyrtarisht lojtar i Fiorentinas

Serie A
Torreira ndodhet në Itali për kompletimin e transferimit te Fiorentina nga Arsenali

Torreira ndodhet në Itali për kompletimin e transferimit te Fiorentina nga Arsenali

Serie A
Babai i Lucas Torreira: Shumë problem që ai të luajë te Boca Juniors, e ardhmja në Itali ose Francë

Babai i Lucas Torreira: Shumë problem që ai të luajë te Boca Juniors, e ardhmja në Itali ose Francë

Ligat tjera
Torreira: Nuk dua të luaj më në Evropë, dua të shkoj te Boca Juniors

Torreira: Nuk dua të luaj më në Evropë, dua të shkoj te Boca Juniors

Ndërkombëtare
Interi e konsideron shkëmbimin Eriksen – Torreira

Interi e konsideron shkëmbimin Eriksen – Torreira

Serie A
Simeone nuk llogarit në shërbimet e Torreiras, uruguaiani drejt rikthimit në Serie A

Simeone nuk llogarit në shërbimet e Torreiras, uruguaiani drejt rikthimit në Serie A

La Liga
Huazimi i Torreiras do të ndërpritet nga Atletico Madridi

Huazimi i Torreiras do të ndërpritet nga Atletico Madridi

Premier League
Torreira zbulon bisedën me Suarezin që i ndihmoi të kalonte nga Arsenali te Atletico Madridi

Torreira zbulon bisedën me Suarezin që i ndihmoi të kalonte nga Arsenali te Atletico Madridi

La Liga
Zyrtare: Arsenali kompleton transferimin e Parteyt – Torreira i bashkohet Atleticos

Zyrtare: Arsenali kompleton transferimin e Parteyt – Torreira i bashkohet Atleticos

Premier League
Torreira afër kalimit te Atletico – agjenti i tij gjendet në Spanjë

Torreira afër kalimit te Atletico – agjenti i tij gjendet në Spanjë

Premier League
Skuadra e mundshme e Atleticos me Suarezin në formacion dhe vlerat e lojtarëve

Skuadra e mundshme e Atleticos me Suarezin në formacion dhe vlerat e lojtarëve

La Liga
Arsenali përgatit tri largime, dy mbrojtës dhe një mesfushor

Arsenali përgatit tri largime, dy mbrojtës dhe një mesfushor

Premier League
Roma dhe Arsenal në bisedime të avancuara për shkëmbimin e mesfushorëve

Roma dhe Arsenal në bisedime të avancuara për shkëmbimin e mesfushorëve

Serie A
Milani dhe Fiorentina ndjekin Torreiran

Milani dhe Fiorentina ndjekin Torreiran

Serie A
Arteta planifikon tri shitje të mëdha në verë

Arteta planifikon tri shitje të mëdha në verë

Premier League
Arsenali do të dëgjojë ofertat për Granit Xhakën dhe Lucas Torreiran

Arsenali do të dëgjojë ofertat për Granit Xhakën dhe Lucas Torreiran

Premier League
Torreira e dëshiron kthimin në Itali, Milani dhe Napoli janë të interesuar

Torreira e dëshiron kthimin në Itali, Milani dhe Napoli janë të interesuar

Serie A
Arteta përgatitet të shesë shumë yje të Arsenalit këtë verë, edhe Xhaka e Mustafi në listë

Arteta përgatitet të shesë shumë yje të Arsenalit këtë verë, edhe Xhaka e Mustafi në listë

Premier League
Torreira i ofrohet Milanit dhe Napolit

Torreira i ofrohet Milanit dhe Napolit

Serie A
Lucas Torreira pëson lëndim të rëndë në takimin që Arsenali po e zhvillon ndaj Portsmouthit në FA Cup – stafi mjekësor e bartë uruguaianin me barelë

Lucas Torreira pëson lëndim të rëndë në takimin që Arsenali po e zhvillon ndaj Portsmouthit në FA Cup – stafi mjekësor e bartë uruguaianin me barelë

Premier League