LAJMI I FUNDIT:

Los Angeles Clippers

155 Artikuj

Rezultate befasuese në NBA: Lakers vazhdojnë me fitore, por humbasin skuadrat tjera pretendente

Rezultate befasuese në NBA: Lakers vazhdojnë me fitore, por humbasin skuadrat tjera pretendente

NBA
Lakers marrin fitoren e parë të sezonit, triumfojnë edhe Clippers e Nets

Lakers marrin fitoren e parë të sezonit, triumfojnë edhe Clippers e Nets

NBA
Edicioni i ri në NBA fillon me spektakël – Lakers mposhten nga Clippers, fitoi bindshëm Brooklyn Nets

Edicioni i ri në NBA fillon me spektakël – Lakers mposhten nga Clippers, fitoi bindshëm Brooklyn Nets

NBA
Pronarët më të pasur të klubeve sportive: Shefi i Cityt vetëm i teti, ndërsa Abramovich mungon në top-10

Pronarët më të pasur të klubeve sportive: Shefi i Cityt vetëm i teti, ndërsa Abramovich mungon në top-10

Ndërkombëtare
Denver përmbys Clippers dhe prek finalen e Perëndimit, Miami mposht Bostonin

Denver përmbys Clippers dhe prek finalen e Perëndimit, Miami mposht Bostonin

NBA
Denver barazon gjithçka ndaj Clippers, finalisti i Konferencës vendoset në ndeshjen e shtatë

Denver barazon gjithçka ndaj Clippers, finalisti i Konferencës vendoset në ndeshjen e shtatë

NBA
Celtics bashkohen me Miam Heat në finalen e konferencës lindore, Nuggets ngushton epërsinë e Clippers

Celtics bashkohen me Miam Heat në finalen e konferencës lindore, Nuggets ngushton epërsinë e Clippers

NBA
Toronto barazon serinë ndaj Bostonit, Clippers thellojnë epërsinë ndaj Nuggets

Toronto barazon serinë ndaj Bostonit, Clippers thellojnë epërsinë ndaj Nuggets

NBA
Bostoni kthehet te fitorja, Clippers merr avantazhin

Bostoni kthehet te fitorja, Clippers merr avantazhin

NBA
Kampioni barazon gjithçka ndaj Bostonit, Nuggets arrijnë fitoren e parë përballë Clippers

Kampioni barazon gjithçka ndaj Bostonit, Nuggets arrijnë fitoren e parë përballë Clippers

NBA
Clippers merr fitoren e katërt dhe eliminojnë Dallasin, kampioni në fuqi e nis me humbje serinë ndaj Boston Celtics

Clippers merr fitoren e katërt dhe eliminojnë Dallasin, kampioni në fuqi e nis me humbje serinë ndaj Boston Celtics

NBA
Doncic me treshe vendimtare në sekondën e fundit i siguron fitoren Dallasit, barazohet seria ndaj LA Clippers

Doncic me treshe vendimtare në sekondën e fundit i siguron fitoren Dallasit, barazohet seria ndaj LA Clippers

NBA
Clippers merr fitoren e dytë ndaj Dallasit, Boston shumë afër ta eliminojë Philadelphian

Clippers merr fitoren e dytë ndaj Dallasit, Boston shumë afër ta eliminojë Philadelphian

NBA
Katër ndeshje interesante në NBA: Houston u mposht nga Indiana, Los Angeles Clippers dominuan Denverin

Katër ndeshje interesante në NBA: Houston u mposht nga Indiana, Los Angeles Clippers dominuan Denverin

NBA
NBA rikthehet me dy ndeshje të zjarrta – Lakers fitojnë në fund falë James trilerin ndaj Clippers, Jazz triumfojnë ndaj Pelicans

NBA rikthehet me dy ndeshje të zjarrta – Lakers fitojnë në fund falë James trilerin ndaj Clippers, Jazz triumfojnë ndaj Pelicans

NBA
Davis dhe James të pandalshëm për kundërshtarët, Lakers marrin fitore të madhe në derbin e qytetit

Davis dhe James të pandalshëm për kundërshtarët, Lakers marrin fitore të madhe në derbin e qytetit

NBA
Clippers mposhtin lehtësisht Houstonin, Curry rikthehet pas një kohe të gjatë për Golden State Warriors

Clippers mposhtin lehtësisht Houstonin, Curry rikthehet pas një kohe të gjatë për Golden State Warriors

NBA
NBA: Lakers fitojnë ndaj 76-ers, Clippers mposhtin Oklahoman

NBA: Lakers fitojnë ndaj 76-ers, Clippers mposhtin Oklahoman

NBA
LeBron James shkëlqen në fitoren e Lakers, Clippers të fortë për Philadelphian

LeBron James shkëlqen në fitoren e Lakers, Clippers të fortë për Philadelphian

NBA
Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

NBA
Clippers befasohen në shtëpi, Milwaukee mposhtin lehtësisht Philadelphian

Clippers befasohen në shtëpi, Milwaukee mposhtin lehtësisht Philadelphian

NBA
Spektakël në TD Garden, Celtics triumfojnë ndaj LA Clippers pas dy vazhdimeve

Spektakël në TD Garden, Celtics triumfojnë ndaj LA Clippers pas dy vazhdimeve

NBA
LA Clippers rikthehen te fitorja në NBA, mposhtin me rezultat të thellë Clevelandin

LA Clippers rikthehen te fitorja në NBA, mposhtin me rezultat të thellë Clevelandin

NBA
Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

NBA