LAJMI I FUNDIT:

Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

Një tjetër super xhiro ka përfunduar në NBA, derisa tifozët kanë pasur shansin që të shikojnë përballje të zjarrta.

Të gjitha duelet në ligën më të ndjekur në basketboll përfunduan me mbi 100 pikë dhe kishte epërsi të ngushta.


Indiana Pacers ka fituar me rezultat 134-116 ndaj Memphis Grizzlies.

Fitore të me rezultat komod mori edhe Toronto Raptors që fitoi me shifrat 123-108 ndaj Orlando Magic.

Në këtë javë triumfoi edhe Brooklyn Nets kundër Los Angeles Clippers me rezultat 124-120.

Portland Blazers triumfoi ndaj Washnigton Wizards me rezultat 132-121.

Golden State Warriors në anën tjetër është mposhtur nga Boston Celtics me rezultat 111-107.

Fitore në këtë rreth mori edhe Utah Jazz e mposhti Detroit Pistons me shifrat 117-105. /Telegrafi/

Standings provided by SofaScore LiveScore

Në trend Sport

Më shumë
Si të mungonte një perlë e Granit Xhakës në festën e titullit te Bayer Leverkusen – mesfushori shqiptar shënon me stil nga 30 metra

Si të mungonte një perlë e Granit Xhakës në festën e titullit te Bayer Leverkusen – mesfushori shqiptar shënon me stil nga 30 metra

Bundesliga
Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Liga e Kampionëve
Përplasje mes dy futbollistëve në fushë te Real Madridi, Valverde e ofendon rëndë Brahim Diazin

Përplasje mes dy futbollistëve në fushë te Real Madridi, Valverde e ofendon rëndë Brahim Diazin

La Liga
Presidenti i Llapit me akuza të rënda drejt FFK-së pas barazimit me Dukagjinin

Presidenti i Llapit me akuza të rënda drejt FFK-së pas barazimit me Dukagjinin

Superliga
Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

La Liga
Momente tensioni në fund të ndeshjes mes Dukagjinit dhe Llapit

Momente tensioni në fund të ndeshjes mes Dukagjinit dhe Llapit

Superliga
Kalo në kategori