LAJMI I FUNDIT:

Detroit Pistons

55 Artikuj

Lakers rikthehen te fitoret në NBA, mposhtin në udhëtim Detroitin

Lakers rikthehen te fitoret në NBA, mposhtin në udhëtim Detroitin

NBA
Davis me paraqitje fantastike, Lakers marrin fitoren e katërt

Davis me paraqitje fantastike, Lakers marrin fitoren e katërt

NBA
Tatum spektakolar, Boston marrin fitoren e gjashtë radhazi

Tatum spektakolar, Boston marrin fitoren e gjashtë radhazi

NBA
Saddiq Bey shkëlqen me 51 pikë, Pistons marrin fitore në udhëtim te Magic

Saddiq Bey shkëlqen me 51 pikë, Pistons marrin fitore në udhëtim te Magic

NBA
Durant me 51 pikë i siguron fitoren Brooklynit, Lakers pa problem ndaj Orlandos

Durant me 51 pikë i siguron fitoren Brooklynit, Lakers pa problem ndaj Orlandos

NBA
Përplasje e përgjakshme mes LeBron James dhe Stewart – ndërhynë edhe bashkëlojtarët e stafi teknik

Përplasje e përgjakshme mes LeBron James dhe Stewart – ndërhynë edhe bashkëlojtarët e stafi teknik

NBA
Kevin Durant udhëheq Brooklynin në një fitore të radhës

Kevin Durant udhëheq Brooklynin në një fitore të radhës

NBA
Chicago Bulls nuk ka të ndalur, marrin edhe fitoren e tretë

Chicago Bulls nuk ka të ndalur, marrin edhe fitoren e tretë

NBA
Spektakël i madh në NBA, Chicago dhe New York Knicks e nisin mbarë

Spektakël i madh në NBA, Chicago dhe New York Knicks e nisin mbarë

NBA
Brooklyn Nets vazhdojnë me fitore në NBA

Brooklyn Nets vazhdojnë me fitore në NBA

NBA
Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

NBA
LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

NBA
Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

NBA
Utah Jazz triumfon edhe ndaj Clippers, tjetër humbje për Denverin

Utah Jazz triumfon edhe ndaj Clippers, tjetër humbje për Denverin

NBA
NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA
Lakers fitojnë pas dy vazhdimeve ndaj Pistons, Curryt nuk i mjaftojnë as 11 tre pikësha për fitoren e Warriors

Lakers fitojnë pas dy vazhdimeve ndaj Pistons, Curryt nuk i mjaftojnë as 11 tre pikësha për fitoren e Warriors

NBA
Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

NBA
Rezultatet nga NBA: Warrios fitojnë derbin ndaj LA Lakers

Rezultatet nga NBA: Warrios fitojnë derbin ndaj LA Lakers

NBA
Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Basketboll
Tjetër xhiro, tjetër performancë e shkëlqyer nga Curry

Tjetër xhiro, tjetër performancë e shkëlqyer nga Curry

NBA
Dyshja më e urryer në NBA, Towns e Embiidi, bëhen bashkë pasi nëna e njërit vuan nga coronavirusi

Dyshja më e urryer në NBA, Towns e Embiidi, bëhen bashkë pasi nëna e njërit vuan nga coronavirusi

NBA
Andre Drummond largohet pas tetë viteve nga Detroit Pistons

Andre Drummond largohet pas tetë viteve nga Detroit Pistons

NBA
Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

NBA
Chicago Bulls pësojnë humbje, derisa New Orleans merr fitore të thellë – të gjitha rezultatet e xhiros së fundit në NBA

Chicago Bulls pësojnë humbje, derisa New Orleans merr fitore të thellë – të gjitha rezultatet e xhiros së fundit në NBA

NBA