LAJMI I FUNDIT:

Indiana Pacers

85 Artikuj

Fitorja e pestë radhazi për Minnesota Timberwolves, mposhtin në udhëtim Indianan

Fitorja e pestë radhazi për Minnesota Timberwolves, mposhtin në udhëtim Indianan

NBA
Embiid me paraqitje fantastike, Philadelphia mposht Indianan

Embiid me paraqitje fantastike, Philadelphia mposht Indianan

NBA
Chicago dhe Cleveland triumfojnë në udhëtim

Chicago dhe Cleveland triumfojnë në udhëtim

NBA
Spektakël në Chase Center, Pacers triumfojnë ndaj Warriors pas vazhdimeve

Spektakël në Chase Center, Pacers triumfojnë ndaj Warriors pas vazhdimeve

NBA
Lakers mposhtin Dallasin pas vazhdimeve, kampioni kthehet te fitoret

Lakers mposhtin Dallasin pas vazhdimeve, kampioni kthehet te fitoret

NBA
Clippers mposhtin Miamin, triumfojnë edhe Toronto dhe Indiana

Clippers mposhtin Miamin, triumfojnë edhe Toronto dhe Indiana

NBA
Washington Wizards triumfon ndaj Indianas dhe siguron ‘Play-Off’-in në NBA

Washington Wizards triumfon ndaj Indianas dhe siguron ‘Play-Off’-in në NBA

NBA
Lakers marrin fitoren e katërt radhazi, James e Davis më të mirët

Lakers marrin fitoren e katërt radhazi, James e Davis më të mirët

NBA
Lakers kthehen te fitorja në NBA, mposhtin Indianën në Staples Center

Lakers kthehen te fitorja në NBA, mposhtin Indianën në Staples Center

NBA
LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

NBA
Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

NBA
Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

NBA
Shkëmbim i madh në NBA ku përfshihen pesë skuadra, James Harden përfundon te Brooklyn Nets

Shkëmbim i madh në NBA ku përfshihen pesë skuadra, James Harden përfundon te Brooklyn Nets

NBA
Spektakël në takimin mes Blazers dhe Raports – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

Spektakël në takimin mes Blazers dhe Raports – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

NBA
Miami Heat kalon në rrethin tjetër të play-offit në NBA, LA Lakers kanë ende punë me Blazers

Miami Heat kalon në rrethin tjetër të play-offit në NBA, LA Lakers kanë ende punë me Blazers

NBA
Katër ndeshje interesante në NBA: Houston u mposht nga Indiana, Los Angeles Clippers dominuan Denverin

Katër ndeshje interesante në NBA: Houston u mposht nga Indiana, Los Angeles Clippers dominuan Denverin

NBA
Lakers pësojnë humbjen e tretë radhazi, Portland bënë një hap mbrapa ‘Play-Off’-it

Lakers pësojnë humbjen e tretë radhazi, Portland bënë një hap mbrapa ‘Play-Off’-it

NBA
NBA: San Antonio Spurs pëson humbje, Chicago Bulls merr fitore të vështirë

NBA: San Antonio Spurs pëson humbje, Chicago Bulls merr fitore të vështirë

NBA
Kampioni i pandalshëm, merr fitoren e 13-të me radhë

Kampioni i pandalshëm, merr fitoren e 13-të me radhë

NBA
Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

NBA
Lakers fitojnë me rezultat të thellë ndaj Cleveland Cavaliers, fitore ka marrë edhe Orlando Magic

Lakers fitojnë me rezultat të thellë ndaj Cleveland Cavaliers, fitore ka marrë edhe Orlando Magic

NBA
Spektakël në NBA: Fitojnë San Antonio Spurs e Sacramento Kings, por pësojnë Chicago Bulls dhe Golden States Warriors

Spektakël në NBA: Fitojnë San Antonio Spurs e Sacramento Kings, por pësojnë Chicago Bulls dhe Golden States Warriors

NBA
Harden shkëlqen me 60 pikë, Houstoni vazhdon me fitore

Harden shkëlqen me 60 pikë, Houstoni vazhdon me fitore

NBA
Në NBA u zhvilluan gjashtë super ndeshje – fituan Lakers, Boston dhe Atlanta

Në NBA u zhvilluan gjashtë super ndeshje – fituan Lakers, Boston dhe Atlanta

NBA