LAJMI I FUNDIT:

Memphis Grizzlies

77 Artikuj

Lakers dhe Miami marrin fitore të mëdha para adhuruesve të vet

Lakers dhe Miami marrin fitore të mëdha para adhuruesve të vet

NBA
Lakers rikthejnë epërsinë ndaj Grizzlies, fiton edhe Miami

Lakers rikthejnë epërsinë ndaj Grizzlies, fiton edhe Miami

NBA
Lakers dhe Clippers marrin fitore të mëdha në ‘Play-Off’, triumfojnë në udhëtim ndaj Memphis dhe Phoenix

Lakers dhe Clippers marrin fitore të mëdha në ‘Play-Off’, triumfojnë në udhëtim ndaj Memphis dhe Phoenix

NBA
Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

NBA
Celtics marrin fitoren e radhës, spektakël edhe në sfidën Toronto – Detroit

Celtics marrin fitoren e radhës, spektakël edhe në sfidën Toronto – Detroit

NBA
Celtics barazojnë serinë ndaj Bucks, Golden State Warriors kalojnë në finale të Konferencës së Perëndimit

Celtics barazojnë serinë ndaj Bucks, Golden State Warriors kalojnë në finale të Konferencës së Perëndimit

NBA
Golden State Warriors merr fitore të madhe në udhëtim te Memphis Grizzlies

Golden State Warriors merr fitore të madhe në udhëtim te Memphis Grizzlies

NBA
Memphis mposht Minnesotan në udhëtim dhe kalon në rrethin tjetër të ‘Play-Off’-it

Memphis mposht Minnesotan në udhëtim dhe kalon në rrethin tjetër të ‘Play-Off’-it

NBA
Celtics marrin fitore në udhëtim te Memphis Grizzlies

Celtics marrin fitore në udhëtim te Memphis Grizzlies

NBA
Lakers, Chicago e Utah Jazz pësojnë humbje në udhëtim

Lakers, Chicago e Utah Jazz pësojnë humbje në udhëtim

NBA
Nuk mjafton vetëm LeBron James, Lakers pëson humbje nga Memphis

Nuk mjafton vetëm LeBron James, Lakers pëson humbje nga Memphis

NBA
James shkëlqen, por nuk i mjafton Lakers që të marrin fitore nga Memphis

James shkëlqen, por nuk i mjafton Lakers që të marrin fitore nga Memphis

NBA
Memphis triumfojnë përballë Lakers, Jazz shumë të fortë për 76ers

Memphis triumfojnë përballë Lakers, Jazz shumë të fortë për 76ers

NBA
Carmelo Anthony shkëlqen, Lakers marrin fitoren e parë në NBA

Carmelo Anthony shkëlqen, Lakers marrin fitoren e parë në NBA

NBA
Legjenda Pau Gasol njofton pensionimin si lojtar aktiv nga basketbolli

Legjenda Pau Gasol njofton pensionimin si lojtar aktiv nga basketbolli

NBA
Milwaukee Bucks kalon në rrethin tjetër, Philadelphias i nevojitet edhe një fitore

Milwaukee Bucks kalon në rrethin tjetër, Philadelphias i nevojitet edhe një fitore

NBA
Jazz fiton dhe barazon serinë ndaj Grizzlies, Philadelphia me triumf komod ndaj Wizards

Jazz fiton dhe barazon serinë ndaj Grizzlies, Philadelphia me triumf komod ndaj Wizards

NBA
Clippers vazhdojnë me fitore, Nets befasohen nga Toronto

Clippers vazhdojnë me fitore, Nets befasohen nga Toronto

NBA
Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

NBA
LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

NBA
Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

NBA
Lakers marrin fitoren e shtatë radhazi, Jazz të fortë për Bucks

Lakers marrin fitoren e shtatë radhazi, Jazz të fortë për Bucks

NBA
Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

NBA
Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Basketboll