LAJMI I FUNDIT:

KB Prishtina -femrat

90 Artikuj

KBF Prishtina është kampione te U16

KBF Prishtina është kampione te U16

Super Liga
Bashkimi, shpallet kampion i Kosovës

Bashkimi, shpallet kampion i Kosovës

Super Liga
Bashkimi dhe Prishtina në kërkim të epërsisë në ‘play-off’ në konkurrencën e femrave

Bashkimi dhe Prishtina në kërkim të epërsisë në ‘play-off’ në konkurrencën e femrave

Basketboll
Prishtina pret Bashkimin në ndeshjen e dytë finale

Prishtina pret Bashkimin në ndeshjen e dytë finale

Super Liga
Bashkimi dhe Prishtina kërkojnë finalen

Bashkimi dhe Prishtina kërkojnë finalen

Super Liga
Fillon faza e ‘play offit’ në Superligën e Femrave në basketboll

Fillon faza e ‘play offit’ në Superligën e Femrave në basketboll

Basketboll
Ka përfunduar faza e rregullt në Superligën e Femrave – 20 fitore për Bashkimin

Ka përfunduar faza e rregullt në Superligën e Femrave – 20 fitore për Bashkimin

Basketboll
Penza – Prishtina, derbi i javës në Superligën e Kosovës në basketbollin e femrave

Penza – Prishtina, derbi i javës në Superligën e Kosovës në basketbollin e femrave

Super Liga
Bashkimi, kampion i njëpasnjëshëm në Kupën e Kosovës

Bashkimi, kampion i njëpasnjëshëm në Kupën e Kosovës

Basketboll
Bashkimi-Prishtina, të dielën finalja e Kupës së Kosovës në basketboll në konkurrencën e fermave

Bashkimi-Prishtina, të dielën finalja e Kupës së Kosovës në basketboll në konkurrencën e fermave

Basketboll
Katër skuadra duan finalen e madhe të Kupës së Kosovës në basketboll në konkurrencën e femrave

Katër skuadra duan finalen e madhe të Kupës së Kosovës në basketboll në konkurrencën e femrave

Basketboll
Favoritët presin fitore në xhiron e 17-të

Favoritët presin fitore në xhiron e 17-të

Super Liga
Trepça dhe Prishtina marrin fitore në udhëtim

Trepça dhe Prishtina marrin fitore në udhëtim

Super Liga
Prishtina fiton me përmbysje derbin kundër Penzës

Prishtina fiton me përmbysje derbin kundër Penzës

Super Liga
Bashkimi-Prishtina në sfidën kryesore të xhiros së 13-të në Superligën e Femrave

Bashkimi-Prishtina në sfidën kryesore të xhiros së 13-të në Superligën e Femrave

Basketboll
Ngjarjet e vitit 2022 në basketbolin kosovar

Ngjarjet e vitit 2022 në basketbolin kosovar

Super Liga
Xhiro e fundit në stinorin vjeshtor në Superligën e femrave

Xhiro e fundit në stinorin vjeshtor në Superligën e femrave

Super Liga
Fitore identike për Bashkimin e Prishtinën në Superligën e Femrave në basketboll

Fitore identike për Bashkimin e Prishtinën në Superligën e Femrave në basketboll

Super Liga
Favoritët presin fitore në xhiron e dytë

Favoritët presin fitore në xhiron e dytë

Super Liga
Sfida interesante në xhiron e parë në Superligën e Femrave

Sfida interesante në xhiron e parë në Superligën e Femrave

Basketboll
Superliga e femrave nis me derbi

Superliga e femrave nis me derbi

Super Liga
Bashkimi skuadra e dytë finaliste në Superkupën e femrave

Bashkimi skuadra e dytë finaliste në Superkupën e femrave

Super Liga
Ndeshje interesante në Superkupën e femrave

Ndeshje interesante në Superkupën e femrave

Super Liga
Superliga e Femrave në basketboll paralajmërohet të jetë interesante

Superliga e Femrave në basketboll paralajmërohet të jetë interesante

Super Liga