LAJMI I FUNDIT:

Jack Grealish

164 Artikuj

Përleshja Walker-Melo vodhi gjithë vëmendjen pas Kupës së Botës për Klube, u përfshi edhe Grealish

Përleshja Walker-Melo vodhi gjithë vëmendjen pas Kupës së Botës për Klube, u përfshi edhe Grealish

Ndërkombëtare
Drejtuesit e Man Cityt nuk besojnë në krisjen e raportit të Guardiolës me Grealish

Drejtuesit e Man Cityt nuk besojnë në krisjen e raportit të Guardiolës me Grealish

Premier League
Jack Grealish shpjegon pse EURO 2024 është ‘koha e përsosur’ për Anglinë për të fituar një trofe

Jack Grealish shpjegon pse EURO 2024 është ‘koha e përsosur’ për Anglinë për të fituar një trofe

Përfaqësueset
Henderson bëhet lojtari më i paguar i Anglisë pas transferimit te Al Ettifaq –  eklipson yje si Kane, Rashford dhe Sterling

Henderson bëhet lojtari më i paguar i Anglisë pas transferimit te Al Ettifaq –  eklipson yje si Kane, Rashford dhe Sterling

Ndërkombëtare
Nga Enzo te Chong apo nga 121 milionë te 4.7 milionë euro – Transferimet më të shtrenjta të secilit klub të Ligës Premier

Nga Enzo te Chong apo nga 121 milionë te 4.7 milionë euro – Transferimet më të shtrenjta të secilit klub të Ligës Premier

Premier League
Erling Haaland feston ditëlindjen e 23-të në Tokio në një festë të organizuar nga Jack Grealish

Erling Haaland feston ditëlindjen e 23-të në Tokio në një festë të organizuar nga Jack Grealish

Yjet
Mësohet shuma e majme që City shpenzoi në pije vetëm gjatë festës së titullit të Ligës Premier

Mësohet shuma e majme që City shpenzoi në pije vetëm gjatë festës së titullit të Ligës Premier

Premier League
Tri ditë festë dhe pije alkoolike – Grealish arrin i rraskapitur në tubim te Anglia

Tri ditë festë dhe pije alkoolike – Grealish arrin i rraskapitur në tubim te Anglia

Përfaqësueset
Jack Grealish e pranon se nuk ka fjetur që kur fitoi Ligën e Kampionëve, më pas e quan veten një gjeldeti

Jack Grealish e pranon se nuk ka fjetur që kur fitoi Ligën e Kampionëve, më pas e quan veten një gjeldeti

Premier League
‘Të lutem mos shko!’ – Jack Grealish xhirohet duke e lutur Bernardo Silvan të mos largohet

‘Të lutem mos shko!’ – Jack Grealish xhirohet duke e lutur Bernardo Silvan të mos largohet

Premier League
Intervista emocionale e Jack Grealish pas triumfit historik të Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Intervista emocionale e Jack Grealish pas triumfit historik të Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Premier League
Jack Grealish iu hakmor Gutit për komentet e bëra për lojën e tij ndaj Real Madridit

Jack Grealish iu hakmor Gutit për komentet e bëra për lojën e tij ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
Frank Lampard i dashuruar në lojën e yllit të Manchester Cityt

Frank Lampard i dashuruar në lojën e yllit të Manchester Cityt

Premier League


mob5