LAJMI I FUNDIT:

Tri ditë festë dhe pije alkoolike – Grealish arrin i rraskapitur në tubim te Anglia

Tri ditë festë dhe pije alkoolike – Grealish arrin i rraskapitur në tubim te Anglia

Jack Grealish festoi sezonin fantastik të Manchester Cityt duke mos e larguar alkoolin nga dora për asnjë moment .

Të shtunën anglezët fituan Ligën e Kampionëve ndaj Interit me rezultat 1-0, ndërsa më parë fituan Ligën Premier dhe FA Cup.

Grealish udhëhoqi festimin e Man Cityt dhe nuk është ndalur për tre ditësh. Ai filloi me alkool të shtunën në Stamboll, menjëherë pas triumfit ndaj Interit për titullin evropian.

Vazhdoi një ditë më vonë në Ibiza, ku skuadra festoi dhe u ngroh për festën kryesore. Ai ishte të hënën në Mançester. Natyrisht, aty në krye ishte Grealish, i cili tregoi se tre ditë nuk kishte fjetur fare, vetëm kishte pirë e kishte bërë festë. Pamjet e festimeve të tij vërshuan rrjetet sociale dhe tani argëtimit i ka ardhur fundi.

Grealish iu bashkua kombëtares së Anglisë mbrëmjen e djeshme. Lojtarëve të Man Cityt iu dhanë disa ditë pushim për të festuar dhe rikuperuar dhe Grealish mbërriti në takim i lodhur.

Megjithatë, ai pozoi për foto me shokët e klubit: Kyle Ëalker, Kalvin Phillips, John Stones dhe Phil Foden.

Grealish duket pa gjumë në foto, por ai do të duhet të jetë gati për të shtunën teksa Anglia viziton Maltën në kualifikueset për Kampionatin Evropian 2024. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Arda Guler realizon golin më të bukur deri më tani në Euro 2024

Arda Guler realizon golin më të bukur deri më tani në Euro 2024

Përfaqësueset
UEFA godet Shqipërinë, e gjobitë rëndë

UEFA godet Shqipërinë, e gjobitë rëndë

Kombëtarja e Shqipërisë
Jens Lehmann zgjedh kombëtaren më të keqe në Euro 2024

Jens Lehmann zgjedh kombëtaren më të keqe në Euro 2024

Përfaqësueset
Portugalia 2-1 Çekia, nota e Ronaldos dhe lojtarëve të tjerë

Portugalia 2-1 Çekia, nota e Ronaldos dhe lojtarëve të tjerë

Përfaqësueset
Rregulli i çuditshëm i FIFA-s e ndaloi yllin e Ligës Premier nga ndërrimi i kombësisë dhe të luajë në Euro 2024

Rregulli i çuditshëm i FIFA-s e ndaloi yllin e Ligës Premier nga ndërrimi i kombësisë dhe të luajë në Euro 2024

Përfaqësueset
Portugalia e Ronaldos e nisë me fitore rrugëtimin në Euro 2024 - mposht Çekinë

Portugalia e Ronaldos e nisë me fitore rrugëtimin në Euro 2024 - mposht Çekinë

Përfaqësueset
Kalo në kategori