LAJMI I FUNDIT:

Erling Haaland feston ditëlindjen e 23-të në Tokio në një festë të organizuar nga Jack Grealish

Erling Haaland feston ditëlindjen e 23-të në Tokio në një festë të organizuar nga Jack Grealish

Raporti i tyre është forcuar që kur ata filluan të luanin së bashku për Manchester Cityn një vit më parë.

Dhe Jack Grealish e kompensoi Erling Haaland që ishte larg shtëpisë për të festuar ditëlindjen e tij të 23-të, duke udhëhequr festën në Tokio, ku fituesit e trefishtë janë në një turne parasezonal.

Erlingut iu shtrua një darkë surprizë në një restorant në kryeqytetin japonez ku iu dha një tortë me qirinj për të fikur.

Jack, i cili është bërë më i dashuri i superyllit norvegjez që kur ai mbërriti në Angli verën e kaluar, e çoi atë në dhomë dhe i këndoi “Gëzuar ditëlindjen”.

Të gjitha lajmet nga Erling Haaland
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Erling Haaland

Mesfushori i Brummie, 27 vjeç, i cili ka disi një prirje për festa, mund të shihet gjithashtu duke kërcyer në sfond me futbollistët e tjerë të Manchester City.

Foto: Instagram

Erlingu u befasua me një tortë të madhe, por nuk pranoi të shuante qirinjtë pavarësisht se Jack e inkurajoi atë.

Një burim i afërt me yllin anglez tha për MailOnline: ‘Jack e adhuron Erling, ata kanë një miqësi vërtet të veçantë”.

Foto: Getty Images

“Ata janë të ngushtë si çdo gjë tjetër kur bëhet fjalë për futbollin, por ata gjithashtu kanë një kimi edhe jashtë fushës. Ata janë bërë një mbështetje e vërtetë për njëri-tjetrin. Dhe është gjithmonë pak e trishtuar të jesh larg familjes në ditëlindjen tënde, kështu që ishte bukur që Jack bëri një bujë të tillë”.

Jack postoi gjithashtu një foto të tij dhe Haaland, ku pozuan së bashku me trofeun e Ligës së Kampionëve në një avion privat në rrugën e kthimit nga Stambolli pasi fituan ndeshjen kundër Interit.

Foto: Instagram

Krahas saj ai shkroi: “Gëzuar ditëlindjen vëlla”, e ndjekur nga tre ‘emoji’ me zemër blu. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

Magazina
Kalo në kategori