LAJMI I FUNDIT:

Hapoel Beer Sheva

33 Artikuj

Peja mposhtet me rezultat të ngushtë nga Hapoel Beer Sheva në finalen e Ligës Ballkanike

Peja mposhtet me rezultat të ngushtë nga Hapoel Beer Sheva në finalen e Ligës Ballkanike

Basketboll
Zyrtare: Astrit Selmani kalon te Midtjylland në Danimarkë

Zyrtare: Astrit Selmani kalon te Midtjylland në Danimarkë

Ligat tjera
Astrit Selmani gol dhe asist në fitoren e Hapoel Beer Shevas

Astrit Selmani gol dhe asist në fitoren e Hapoel Beer Shevas

Ligat tjera
Astrit Selmani shënon në fitoren e Hapoel Beer Sheva ndaj Luganos

Astrit Selmani shënon në fitoren e Hapoel Beer Sheva ndaj Luganos

Ligat tjera
Zyrtare: Astrit Selmani transferohet te Hapoel Beer Sheva

Zyrtare: Astrit Selmani transferohet te Hapoel Beer Sheva

Ndërkombëtare
Sulmuesi i Kosovës, Astrit Selmani pritet të zyrtarizohet si lojtar i ri i Hapoel Beer Sheva

Sulmuesi i Kosovës, Astrit Selmani pritet të zyrtarizohet si lojtar i ri i Hapoel Beer Sheva

Ndërkombëtare
Astrit Selmani ka dy opsione për të ardhmen, mes kampionatit belg dhe atij izraelit

Astrit Selmani ka dy opsione për të ardhmen, mes kampionatit belg dhe atij izraelit

Ndërkombëtare
Tjetër sukses për gjyqtarët kosovarë: Ndajnë drejtësinë në ndeshjen e Ligës së Konferencës

Tjetër sukses për gjyqtarët kosovarë: Ndajnë drejtësinë në ndeshjen e Ligës së Konferencës

Ndërkombëtare
Laçi i pafat, pëson dy gola në minutat shtesë dhe eliminohet nga Liga e Evropës

Laçi i pafat, pëson dy gola në minutat shtesë dhe eliminohet nga Liga e Evropës

Liga e Evropës
Skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në Ligën e Evropës

Skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Laçit nuk i mjafton goli i ish-sulmuesit të Dritës, ndalet në barazim nga Hapoel Beer Sheva

Laçit nuk i mjafton goli i ish-sulmuesit të Dritës, ndalet në barazim nga Hapoel Beer Sheva

Liga e Evropës
Kapiteni i Dinamo Zagrebit, Arijan Ademi: Kroacia është shembull i suksesit

Kapiteni i Dinamo Zagrebit, Arijan Ademi: Kroacia është shembull i suksesit

Liga e Kampionëve
Short me fat për Skënderbeun, do të luajë përballë serbëve – Milan dhe Arsenal në grupe të lehta (Foto)

Short me fat për Skënderbeun, do të luajë përballë serbëve – Milan dhe Arsenal në grupe të lehta (Foto)

Liga e Evropës
Hidhet shorti, mësohen çiftet e fazës ‘Play-Off’ të Ligës së Kampionëve

Hidhet shorti, mësohen çiftet e fazës ‘Play-Off’ të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Këto janë skuadrat që kanë kaluar tutje në Ligën e Evropës

Këto janë skuadrat që kanë kaluar tutje në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Pioli: U sollëm me mendjemadhësi, nuk është ky Interi

Pioli: U sollëm me mendjemadhësi, nuk është ky Interi

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve: Hapoel 3:2 Inter

Notat e lojtarëve: Hapoel 3:2 Inter

Liga e Evropës
Beer Sheva turpëron dhe eliminon Interin (Video)

Beer Sheva turpëron dhe eliminon Interin (Video)

Liga e Evropës
Handanovic përjashtohet, Beer Sheva barazon përballë Interit (Video)

Handanovic përjashtohet, Beer Sheva barazon përballë Interit (Video)

Liga e Evropës
Hapoel ngushton epërsinë përballë Interit (Video)

Hapoel ngushton epërsinë përballë Interit (Video)

Liga e Evropës
Super gol nga Brozovic, Inter dyfishon epërsinë (Video)

Super gol nga Brozovic, Inter dyfishon epërsinë (Video)

Liga e Evropës
Icardi kalon Interin në epërsi (Video)

Icardi kalon Interin në epërsi (Video)

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare, Hapoel Beer-Sheva – Inter

Formacionet zyrtare, Hapoel Beer-Sheva – Inter

Liga e Evropës
Medel do t’i mungojë Interit në dy ndeshje të rëndësishme

Medel do t’i mungojë Interit në dy ndeshje të rëndësishme

Serie A