LAJMI I FUNDIT:

Handanovic përjashtohet, Beer Sheva barazon përballë Interit (Video)

Handanovic përjashtohet, Beer Sheva barazon përballë Interit (Video)
MILAN, ITALY - SEPTEMBER 15: Miguel Vitor of Hapoel Beer-Sheva FC celebrates his first goal with Anthony NwaKaeme during the UEFA Europa League match between FC Internazionale Milano and Hapoel Beer-Sheva FC at Stadio Giuseppe Meazza on September 15, 2016 in Milan . (Photo by Pier Marco Tacca/Getty Images)

Samir Handanovic ka shkaktuar një penallti në takimin Hapoel Beer Sheva- Inter.

Reklama

Kësisoj gjyqtari kryesor ka përjashtuar sllovenin nga ndeshja derisa vendasit kanë barazuar rezultatin në 2-2.

Ishte mesfushori sulmues, Anthony Nwakaeme që ishte i saktë nga pika e bardhë.

Kësisoj Interi i vështirëson shumë punët për të kaluar tutje nga Grupi K. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Jose Mourinho në telashe, Roma e tij shkatërrohet nga Genoa

Jose Mourinho në telashe, Roma e tij shkatërrohet nga Genoa

Serie A
Kalo në kategori