LAJMI I FUNDIT:
Inter

Inter

10583 Artikuj

Interi prezanton fanellën historike me yllin e dytë në gjoks

Interi prezanton fanellën historike me yllin e dytë në gjoks

Serie A
Tre prioritete e Oaktree, pronarëve të rinj të Interit

Tre prioritete e Oaktree, pronarëve të rinj të Interit

Serie A
Interi ka tri alternativa për mbrojtjen pas lëndimit të Buchanan

Interi ka tri alternativa për mbrojtjen pas lëndimit të Buchanan

Serie A
Marotta konfirmon rinovimin e Lautaros, por lajmëron tërheqjen nga gara për yllin e Genoas

Marotta konfirmon rinovimin e Lautaros, por lajmëron tërheqjen nga gara për yllin e Genoas

Serie A
Interi i bashkohet garës për transferimin e mbrojtësit të Arsenalit

Interi i bashkohet garës për transferimin e mbrojtësit të Arsenalit

Serie A
Interi po mendon për vitin 2025 – synohet transferimi i yllit të Aston Villës

Interi po mendon për vitin 2025 – synohet transferimi i yllit të Aston Villës

Serie A
Juventusi ia merr nga duart transferimin Interit – siguron mbrojtësin e talentuar Juan Cabal

Juventusi ia merr nga duart transferimin Interit – siguron mbrojtësin e talentuar Juan Cabal

Serie A
Interi dhe Juventusi konsiderojnë ofertën e ‘stilit Tonali’ për transferimin e Gudmundsson

Interi dhe Juventusi konsiderojnë ofertën e ‘stilit Tonali’ për transferimin e Gudmundsson

Serie A
Renditja pëson ndryshime të mëdha, këta janë favoritët për ta fituar Topin e Artë

Renditja pëson ndryshime të mëdha, këta janë favoritët për ta fituar Topin e Artë

Ndërkombëtare
Zyrtare: Mehdi Taremi, lojtar i ri i Interit

Zyrtare: Mehdi Taremi, lojtar i ri i Interit

Serie A
Zyrtare: Inzaghi te Interi deri në vitin 2026

Zyrtare: Inzaghi te Interi deri në vitin 2026

Serie A
UEFA zyrtarizon renditjen e re të klubeve – shumë befasi në top 20

UEFA zyrtarizon renditjen e re të klubeve – shumë befasi në top 20

Ndërkombëtare
Bayern Munich i përgjigjet kërkesës së Interit për Kim Min-jae

Bayern Munich i përgjigjet kërkesës së Interit për Kim Min-jae

Ndërkombëtare
Zyrtare: Josep Martinez portieri më i ri i Interit

Zyrtare: Josep Martinez portieri më i ri i Interit

Serie A
Inzaghi do të bëhet trajneri më i paguar në Serie A me kontratën e re me Interin

Inzaghi do të bëhet trajneri më i paguar në Serie A me kontratën e re me Interin

Serie A
Man City dhe Barcelona nuk e duan, agjenti e ofron Joao Cancelon te dy gjigantët italianë

Man City dhe Barcelona nuk e duan, agjenti e ofron Joao Cancelon te dy gjigantët italianë

Serie A
Interi planifikon goditjen e radhës me transferimin e top yllit të Bayernit

Interi planifikon goditjen e radhës me transferimin e top yllit të Bayernit

Serie A
Zyrtare: Interi nënshkruan me Piotr Zielinskin

Zyrtare: Interi nënshkruan me Piotr Zielinskin

Serie A
Zbulohet kalendari i plotë i sezonit 2024/25 në Serie A – çdo ndeshje e madhe dhe derbi në sezonin e ri

Zbulohet kalendari i plotë i sezonit 2024/25 në Serie A – çdo ndeshje e madhe dhe derbi në sezonin e ri

Serie A
Interi u thotë “lamtumirë” katër lojtarëve para fillimit të sezonit të ri

Interi u thotë “lamtumirë” katër lojtarëve para fillimit të sezonit të ri

Serie A
Calhanoglu thyen heshtjen dhe flet për spekulimet rreth Bayern Munichut

Calhanoglu thyen heshtjen dhe flet për spekulimet rreth Bayern Munichut

Serie A
Drejtuesit e Interit të irrituar me Calhanoglun, i cili ka negociuar me Bayern Munich

Drejtuesit e Interit të irrituar me Calhanoglun, i cili ka negociuar me Bayern Munich

Serie A
Pasi siguruan transferimin e Olise, Bayerni nis bisedimet për transferimin e yllit të Interit

Pasi siguruan transferimin e Olise, Bayerni nis bisedimet për transferimin e yllit të Interit

Bundesliga
Kristjan Asllani, “kamarieri” i Shqipërisë: Nga mbërritja e babait të tij në Itali te fëmijëria e vështirë, nënshkrimi me Interin dhe lider kuqezi

Kristjan Asllani, “kamarieri” i Shqipërisë: Nga mbërritja e babait të tij në Itali te fëmijëria e vështirë, nënshkrimi me Interin dhe lider kuqezi

Kombëtarja e Shqipërisë


mob5