Marcelo Brozovic ka shënuar një gol të bukur për ta dyfishuar epërsinë e Interit.

Një aksion i ndërtuar bukur nga mysafirët solli edhe golin e dytë në ndeshje.

Ever Banega, Icardi dhe Eder kombinuan mirë, ndërsa ky i fundit asistoi tek Brozovic i cili shënoi një gol të bukur jashtë zonës 16 metërshit. /Telegrafi/