LAJMI I FUNDIT:

Gerard Butler

20 Artikuj

Film i ri me Gerard Butler do të dalë në mes të shtatorit

Film i ri me Gerard Butler do të dalë në mes të shtatorit

TV / Film
Lista e filmave që do të vijnë gjatë muajit korrik

Lista e filmave që do të vijnë gjatë muajit korrik

TV / Film
Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

Yjet
Butler si agjent, Freeman si president amerikan në filmin “Angel Has Fallen”

Butler si agjent, Freeman si president amerikan në filmin “Angel Has Fallen”

TV / Film
Zjarret në Kaliforni i djegin krejtësisht shtëpinë Gerard Butlerit

Zjarret në Kaliforni i djegin krejtësisht shtëpinë Gerard Butlerit

Yjet
Butler kujton momentin e dhimbshëm kur mësoi se kishte ndërruar jetë bashkaktori Michael Nyqvist

Butler kujton momentin e dhimbshëm kur mësoi se kishte ndërruar jetë bashkaktori Michael Nyqvist

Yjet
Gjashtëdhjetë të famshmit që nuk konsumojnë alkool

Gjashtëdhjetë të famshmit që nuk konsumojnë alkool

Yjet
Gerard Butler nuk e hedh poshtë mundësinë për t’iu kthyer komedive romantike

Gerard Butler nuk e hedh poshtë mundësinë për t’iu kthyer komedive romantike

TV / Film
Angelina Jolie apo Jennifer Aniston? Gerard Butler tregon se cila puthë më mirë (Foto)

Angelina Jolie apo Jennifer Aniston? Gerard Butler tregon se cila puthë më mirë (Foto)

Po Flitet
Njëmbëdhjetë rastet kur aktorët rrezikuan në masë të madhe jetën e tyre në xhirimet e filmave (Video)

Njëmbëdhjetë rastet kur aktorët rrezikuan në masë të madhe jetën e tyre në xhirimet e filmave (Video)

TV / Film
Dymbëdhjetë rastet kur yjet reaguan në mënyrën qesharake para paparacëve (Foto)

Dymbëdhjetë rastet kur yjet reaguan në mënyrën qesharake para paparacëve (Foto)

Yjet
Meshkujt më fatalë: Shtatë akrepat të cilëve është e vështirë t’u thuash jo (Foto)

Meshkujt më fatalë: Shtatë akrepat të cilëve është e vështirë t’u thuash jo (Foto)

Lifestyle
Gerard Butler aksidentohet me motoçikletë, shpëton me lëndime të lehta

Gerard Butler aksidentohet me motoçikletë, shpëton me lëndime të lehta

Yjet
Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që nuk e keni menduar kurrë që kanë të njëjtën moshë (Foto)

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që nuk e keni menduar kurrë që kanë të njëjtën moshë (Foto)

Yjet
Fytyrat e yjeve në kopertina dhe realitet – ndryshimet që vetëm fotografët i vërejnë (Foto)

Fytyrat e yjeve në kopertina dhe realitet – ndryshimet që vetëm fotografët i vërejnë (Foto)

Yjet
Ai çmohej për dukjen dhe trupin, por Gerard Butler e ka lëshuar shumë veten (Foto)

Ai çmohej për dukjen dhe trupin, por Gerard Butler e ka lëshuar shumë veten (Foto)

Yjet
‘Fytyra e zakonshme’ dhe ‘fytyra publike’ e yjeve (Foto)

‘Fytyra e zakonshme’ dhe ‘fytyra publike’ e yjeve (Foto)

Yjet
Të famshmit dhe reagimet më interesante ndaj fotografëve (Foto)

Të famshmit dhe reagimet më interesante ndaj fotografëve (Foto)

Yjet
Gerard Butler, momente romantike me të dashurën (Foto)

Gerard Butler, momente romantike me të dashurën (Foto)

Yjet
Gerard Butler “grushton” një gazetar (Video)

Gerard Butler “grushton” një gazetar (Video)

Yjet