LAJMI I FUNDIT:

Gjashtëdhjetë të famshmit që nuk konsumojnë alkool

Gjashtëdhjetë të famshmit që nuk konsumojnë alkool
Foto: Getty Images

Personazhet e famshëm shpesh janë të prirur që të kenë varësi ndaj diçkaje.

Ndërsa një pjesë e tyre flitet se konsumojnë substanca të ndaluara, ka edhe nga ata që dashuri dikur e kanë pasur alkoolin.

Brad Pitt është një nga të famshmit, i cili në të kaluarën ka pasur probleme me alkoolin, teksa tani pas kaq vitesh, duket se ai ka bërë një kthesë në jetën e tij, duke nisur një jetë të re pa alkool.

Në të njëjtën mënyrë kanë vepruar edhe shumë personazhe tjerë të njohur.

Disa prej tyre nuk e kanë konsumuar kurrë alkoolin, dhe kjo i fut ata në listën e personave të famshëm që nuk pinë alkool.

Bazaar ka sjell së fundmi një listë me 60 të famshmit që tanimë nuk konsumojnë aspak alkool:

Natalie Portman (Foto: Getty Images)

Elton John (Foto: Getty Images) 

Demi Lovato (Foto: Getty Images)

Rumer Willis (Foto: Getty Images) 

Dax Sheppard (Foto: Getty Images) 

Shania Twain (Foto: Getty Images)

Tyler, The Creator (Foto: Getty Images)  

Zac Efron (Foto: Getty Images)

Bradley Cooper (Foto: Getty Images)

Tyra Banks (Foto: Getty Images)

Kristin Davis (Foto: Getty Images)

Jada Pinkett Smith (Foto: Getty Images)

Robert Downey Jr. (Foto: Getty Images)

Christina Ricci (Foto: Getty Images)

Naomi Campbell (Foto: Getty Images)

Lana Del Ray (Foto: Getty Images)

Leona Lewis (Foto: Getty Images) 

Lucy Hale (Foto: Getty Images)

Jack Osbourne (Foto: Getty Images)

Rob Lowe (Foto: Getty Images)

Calvin Harris (Foto: Getty Images)

Eva Mendes (Foto: Getty Images)

Daniel Radcliffe (Foto: Getty Images)

Ben Afleck (Foto: Getty Images)

Macklemore (Foto: Getty Images)

Russell Brand (Foto: Getty Images)

Blake Lively (Foto: Getty Images)

Kendrick Lamar (Foto: Getty Images)

Andy Murray (Foto: Getty Images)

Mike Posner (Foto: Getty Images) 

Kim Kardashian West (Foto: Getty Images) 

Common (Foto: Getty Images)

Brad Pitt (Foto: Getty Images)

Jennifer Lopez (Foto: Getty Images)

Logic (Foto: Getty Images)

Pharrell Williams (Foto: Getty Images)

Matthew Perry (Foto: Getty Images)

Sarah Silverman (Foto: Getty Images)

Dane Cook (Foto: Getty Images)

Eminem (Foto: Getty Images)

Gerard Butler (Foto: Getty Images) 

Kat Von D (Foto: Getty Images)

Chris Martin (Foto: Getty Images)

Ewan McGregor (Foto: Getty Images)

Kelly Preston (Foto: Getty Images)

Kathy Griffin (Foto: Getty Images)

Jennifer Hudson (Foto: Getty Images)

Colin Farrell (Foto: Getty Images)

Edie Falco (Foto: Getty Images)

Joe Manganiello (Foto: Getty Images)

Keith Urban (Foto: Getty Images)

Gillian Jacobs (Foto: Getty Images)

Samuel L. Jackson (Foto: Getty Images)

Tim McGraw (Foto: Getty Images)

Tobey Maguire (Foto: Getty Images)

Eric Clapton (Foto: Getty Images)

Kelly Osbourne (Foto: Getty Images)

50 Cent (Foto: Getty Images)

Brandon Flowers (Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Magazina
Kalo në kategori