LAJMI I FUNDIT:

Ewan McGregor

13 Artikuj

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që kanë adoptuar fëmijë dhe janë një shembull prindëror

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që kanë adoptuar fëmijë dhe janë një shembull prindëror

Yjet
Njëmbëdhjetë rolet e famshme filmike që aktorët e njohur i refuzuan dhe u luajtën nga tjetër kush

Njëmbëdhjetë rolet e famshme filmike që aktorët e njohur i refuzuan dhe u luajtën nga tjetër kush

TV / Film
Publikohet paraqitja finale e shkurtër e horrorit “Doctor Sleep”

Publikohet paraqitja finale e shkurtër e horrorit “Doctor Sleep”

TV / Film
Disney konfirmon: Ewan McGregor kthehet si Obi-Wan Kenobi në serialin “Star Wars”

Disney konfirmon: Ewan McGregor kthehet si Obi-Wan Kenobi në serialin “Star Wars”

TV / Film
Gjashtëdhjetë të famshmit që nuk konsumojnë alkool

Gjashtëdhjetë të famshmit që nuk konsumojnë alkool

Yjet
Ewan McGregor e la gruan për Mary Elizabeth, ndërsa tash e ka braktisur edhe dashnorja

Ewan McGregor e la gruan për Mary Elizabeth, ndërsa tash e ka braktisur edhe dashnorja

Po Flitet
Ewan McGregor falënderon edhe gruan edhe dashnoren në Golden Globes (Video)

Ewan McGregor falënderon edhe gruan edhe dashnoren në Golden Globes (Video)

Po Flitet
‘Golden Globes 2018’, lista e plotë e fituesve

‘Golden Globes 2018’, lista e plotë e fituesve

TV / Film
Fytyrat e yjeve në kopertina dhe realitet – ndryshimet që vetëm fotografët i vërejnë (Foto)

Fytyrat e yjeve në kopertina dhe realitet – ndryshimet që vetëm fotografët i vërejnë (Foto)

Yjet
Njihuni me Claran, vajzën e aktorit Ewan McGregor (Foto)

Njihuni me Claran, vajzën e aktorit Ewan McGregor (Foto)

Yjet
​Ewan McGregor do të jetë Christopher Robin në filmin Winnie the Pooh

​Ewan McGregor do të jetë Christopher Robin në filmin Winnie the Pooh

TV / Film
Kalon një dekadë, por nuk vërehet në dukjen e të famshmëve (Foto)

Kalon një dekadë, por nuk vërehet në dukjen e të famshmëve (Foto)

Yjet
Pesë filmat muzikorë për disponim të mirë (Video)

Pesë filmat muzikorë për disponim të mirë (Video)

TV / Film