LAJMI I FUNDIT:

Kalon një dekadë, por nuk vërehet në dukjen e të famshmëve (Foto)

Kalon një dekadë, por nuk vërehet në dukjen e të famshmëve (Foto)

Yjet e famshme të Hollywoodit duket se nuk po ndryshojnë me kalimin e viteve.

Reklama

Trajnerët personalë, trajtimet e bukurisë dhe stili i jetesës kalifornian bëjnë që aktorët e famshëm të mos plaken kurrë, bën të ditur TCH.

Nëse keni dyshuar se fama dhe paratë e ndryshojnë njeriun, shikoni këta yje (Foto)
Lexo po ashtu Nëse keni dyshuar se fama dhe paratë e ndryshojnë njeriun, shikoni këta yje (Foto)

Në fotografitë e mëposhtme do të shikoni se si (nuk) kanë ndryshuar disa nga emrat më të shquar të kinemasë në harkun kohor të 10 viteve.

Leondardo DiCaprio kur ishte 32 vjeç
Leondardo DiCaprio kur ishte 32 vjeç
Leonardo Di Caprio sot, 41 vjeç
Leonardo Di Caprio sot, 41 vjeç
Jennifer Aniston kur ishte 36 vjeçe
Jennifer Aniston kur ishte 36 vjeçe
Jennifer Aniston sot, 47 vjeçe
Jennifer Aniston sot, 47 vjeçe
Gwyneth Paltrow kur ishte 33 vjeçe
Gwyneth Paltrow kur ishte 33 vjeçe
Gwyneth Paltrow sot, 43 vjeçe
Gwyneth Paltrow sot, 43 vjeçe
Ewan McGregor kur ishte 33 vjeç
Ewan McGregor kur ishte 33 vjeç
Ewan McGregor sot, 44 vjeç
Ewan McGregor sot, 44 vjeç
Cate Blanchet kur ishte 37 vjeçe
Cate Blanchet kur ishte 37 vjeçe
Cate Blanchet sot, 46 vjeçe
Cate Blanchet sot, 46 vjeçe
Sandra Bullock kur ishte 42 vjeç
Sandra Bullock kur ishte 42 vjeçe
Sandra Bullock sot, 51 vjeç
Sandra Bullock sot, 51 vjeçe

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës

Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës "Elle Brasil", flet edhe për emigrimin nga Shqipëria në Amerikë

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori