LAJMI I FUNDIT:

Njihuni me Claran, vajzën e aktorit Ewan McGregor (Foto)

Njihuni me Claran, vajzën e aktorit Ewan McGregor (Foto)

Clara McGregor është vajza më e madhe e aktorit Ewan McGregor.

Reklama

21-vjeçarja është studente e Artit në Universitetin e Neë Yorkut dhe me raste angazhohet si modele.

Ajo është e vetëdijshme për fotogjenitetin e saj, ashtu që kohë pas kohe publikon fotografi në rrjetet sociale.

Duke qenë vajza e një aktori të njohur, natyrisht se i ka rrugët e hapura për një karrierë në botën e modelizmit apo ekranit.

Aktori i famshëm skocez

Ewan McGregor është aktor skocez i njohur për rolet e tij në filmat “Trainspotting” dhe  “Star Wars”.

Kalon një dekadë, por nuk vërehet në dukjen e të famshmëve (Foto)
Lexo po ashtu Kalon një dekadë, por nuk vërehet në dukjen e të famshmëve (Foto)

Ai është nominuar për Golden Globe në kategorinë e aktorit më të mirë për rolet në “Moulin Rouge!” dhe “Salmon Fishing in the Yemen”. Ndërsa në Britani të Madhe i ka marrë disa çmime filmike. /Telegrafi/

jusss one more ??

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on Aug 8, 2017 at 1:10pm PDT

??‍♀️

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on Jul 26, 2017 at 4:20pm PDT

7.30am

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on Jul 20, 2017 at 11:02am PDT

shoes on ✔️

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on Jul 18, 2017 at 3:32pm PDT

Just a couple of kids in corduroy suits @townandcountrymag

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on Jul 15, 2017 at 12:44pm PDT

Magical little oasis

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on Jul 6, 2017 at 9:50am PDT

photo by @virgile.guinard

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on Jul 1, 2017 at 10:29am PDT

hi boo @im_riel

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on Jun 23, 2017 at 9:07pm PDT

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on Jun 17, 2017 at 10:35am PDT

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Butrint Avdyli
Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Magazina
Kalo në kategori