LAJMI I FUNDIT:

Pesë filmat muzikorë për disponim të mirë (Video)

Pesë filmat muzikorë për disponim të mirë (Video)

Për ata që pëlqejnë muzikën, filmin dhe ndonjë realitet të koordinuar vallëzimi – ‘mjuzikli’ është zgjedhja ideale.

Reklama

Ekziston një numër i madh i filmave të këtij zhanri, ndërsa shumë prej tyre i kanë bërë ballë edhe kohës dhe tërheqin shikues edhe sot e kësaj dite.

Nëse ju jeni një fans i filmave të këtij zhanri, atëherë me siguri se do t’ju pëlqejë përzgjedhja e mëposhtme që sjell Telegrafi:

My Fair Lady (1964)

Rolet kryesore: Audrey Hepburn dhe Rex Harrison

Grease (1978)

Rolet kryesore: John Travolta dhe Olivia Newton John

Chicago (2004)

Rolet kryesore: Catherine Zeta-Jones, Renee Zellweger e Richard Gere

Moulin Rouge! (2004)

Rolet kryesore: Ewan McGregor dhe Nicole Kidman

Mamma Mia (2008)

Rolet kryesore: Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth e Meryl Streep

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori