LAJMI I FUNDIT:

Ewan McGregor e la gruan për Mary Elizabeth, ndërsa tash e ka braktisur edhe dashnorja

Ewan McGregor e la gruan për Mary Elizabeth, ndërsa tash e ka braktisur edhe dashnorja
(Foto: Getty Images)

Ewan McGregor është braktisur nga femra, për të cilën ai i dha fund martesës 22 vjeçare.

Reklama

Revista Star bën të ditur se aktori është ndarë nga bashkaktorja në serialin “Fargo”, meqë asaj nuk i pëlqente fakti që e quanin prishëse familjesh dhe e fajësonin për përfundimin e martesës së 46-vjeçarit.

(Foto: Getty Images)

“Mary e urrente turpin e etiketimit si një prishëse familjesh. Ewan vendosi ta linte gruan për të, ndërsa tash duket se i ka humbur të dyja”, ka thënë një burim.

Ky lajm vjen vetëm një muaj pasi McGregor aplikoi për shkurorëzim nga Eve Mavrakis, me të cilën ka qenë i martuar për 22 vite. Nga kjo lidhje, ata kanë tre fëmijë bashkë

Ewan McGregor falënderon edhe gruan edhe dashnoren në Golden Globes (Video)
Lexo po ashtu Ewan McGregor falënderon edhe gruan edhe dashnoren në Golden Globes (Video)

Aktori dhe Mary Elizabeth ishin kapur duke u puthur në Londër në tetor të vitit të kaluar dhe nga atëherë filloi të përfolej shumë për lidhjen mes tyre.

(Foto: Getty Images

Ndërsa McGregor tërhoqi shumë vëmendje në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Golden Globes, ku në fjalimin e tij e falënderoi edhe gruan edhe dashnoren.

Në evenimentin që u zhvillua në muajin janar, aktori skocez fitoi Globin e Artë për rolin e tij në serialin “Fargo”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Magazina
Kalo në kategori