LAJMI I FUNDIT:

Film i ri me Gerard Butler do të dalë në mes të shtatorit

Film i ri me Gerard Butler do të dalë në mes të shtatorit
(Foto: Screenshot/News Concerns)

Është publikuar paraqitja e re e shkurtër e filmit “Copshop”, në të cilin luajnë Gerard Butler dhe Frank Grillo.

Një stacion policie nga një qytet i vogël bëhet rastësisht një vend konfrontimi midis një vrasësi profesionist, një polici të zgjuar dhe një mashtruesi famëkeq, i cili kërkon strehim tek ata, duke mos pasur ku tjetër për të ikur.

Regjisorit i këtij thrilleri aksion është Joe Carnahan, i cili në një farë mënyre njihet si një specialist i këtij zhanri.

“Boss Level”, “Stretch”, “The Grey”, “The A-Team”, “Smokin ‘Aces” – janë vetëm disa nga realizimet e këtij filmbërësi.

Premiera e filmit “Copshop” është planifikuar të jepet më 17 shtator të këtij viti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Magazina
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Kalo në kategori